2733
2734
عنوان

نمیدونم چرا خواهرم اینجوری میکنه حسوده ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 710 بازدید | 47 پست
الان این کجاش ب خودشیفتگی ربط داشت ؟ دیروزم میتونین برین ببیینین ۹۰ درصد عکسمو دیدن و نظر مثبت هم دا ...

اهان پس ب تایید روزانه نیاز داری!؟   

خوبست خوبست

خائن شرمنده از اینه هاست.. 🪞🍃.      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کمبود داره حتما تحقیرش کردن سر چهره اش

پ چکار من داره بقران من خیای ادم شوخیم و سر ب سر بقیه میزارم اما تاحالا تو عمرم ب قیافه کسی گیر ندادم اما نمیدونم این چرا هر بار با من بحث میکنه  

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 
حسود پلاستیکی..آجی منم اینطور بچه ک بودم ب من گیر میداد..الان میبینه حریفم نمیشه..ب دخترم گیر میده.. ...

همین خواهرم از بس ب من میگفت چشات ریزه تا پارسال اصلا چشممو ارایش نمیکردم میگفتم چ فایده چشتم کلا ریزه با ارایش ضایع هست الان ارایش میکنم خیلی چشام بهتر اون میشه مژهام بلند تر اونه اون فقط ی کممم چشابزرگتره وگر ن مژهاش کوتا کوتاس من مژهام ارایش میکنم چشام از اونم بزرگار ب نظر میاد 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 
2731
😅😅😅خواهرید دیگه اشکالی نداره  تو هم بخند  شاید میخواد سر به سرت بزاره گلم

ن ما شوخیم میکتیم همیشه اما این مواردو جدی میگه ن شوخی و با خنده و با من بحث میکنه اگر جوابشو بدم 

ببین بعضیا اخلاقشونه این یه راهی برای خنده و شادی براشون 

ن بابا میگم جدی میگه و با منم بحث میکنه و همش میخاد قانعم کنه ک زشتم 

من حس میکنم از سر حسودیشه خب توام بگو بازم خوبه من مثل اونم تو از اونم بدتری😐(اون خانوم چاقه)

خودش لاغر لاغره  من تو پرم 

2740
شاید خودتون هم بهش خیلی گیر میدی من خواهرم اینجوری بود همه ش ازم ایراد می‌گرفت مثلا ابروهات پهنه نم ...

ن بقران من اصلااااا از کسی ایراد نمیگیرم 

اهان پس ب تایید روزانه نیاز داری!؟     خوبست خوبست

دیروز خاستم ببینم واقعا چلقم و خودم خبر ندارم ک فهمیدم چاق نیستم الان خواستم ببینم هدف خواهرم از گیر الکی چیه شما ک نمیتونی فرق اینا رو بفهمی بهتره نظر ندی گلم 

شما ک راست میگی    

اها گفتم اینقد بی تربیتی نگو تازه عضوی و کسی نمیشناستت 

اها گفتم اینقد بی تربیتی نگو تازه عضوی و کسی نمیشناستت 

اینجا ی سایت بیشتر نیست دختر خوب 

فستیوال دختر شایسته نیست ک بخوام کسی بشناستم 

عقده دیده شدن ندارم 

حالا چ صورت 

چ اندام 

چ هرچی🙂

خائن شرمنده از اینه هاست.. 🪞🍃.      
اینجا ی سایت بیشتر نیست دختر خوب  فستیوال دختر شایسته نیست ک بخوام کسی بشناستم  عقده دید ...

اولا منظورمو بد متوجه شدی  کسایی من خودم ۵ ساله تو سایتم با کاربریهای مختلف و همه رو میشناسم و میدونم اونایی ک تازه واردن خیلی بی ادب و بی تربیتن اولش چون خجالت نمیکشن و کسی نمیشناسدشون ک تو رودر وایسی قرار بگیرن و شما از همونایی 

دوما من عکسمو نزاشتم ک دیده بشم فقط خاستم نظر یک عموم رو بپرسم ربینم چند درصد چ نظری میدن و مطمعن شم چون دو دل شده بودم از این موضوع 

2706