2410
2553

خانما بخدا من زشت نیستم اولا دوما اصلا زشتم باشم از خواهرم خیلی خوشکلترم ولی خواهرم همش از من ایراد و عیب میگیره من نمیدونم دلیل این کارش چیه حالا خواهرم خیلی پشتمه تو همه مساعل ولی همش ب قیافم گیر میده من اصلا چاق نیستم  تو پرم و اندامم خیلی خوبه حتی دیشب عکس گذاشتم همه گفتن خیلی خوبی میاد منو با چاقققق تری و بد اندام ترین زنایی ک میشناسه مقایسه میکنه مثلا من دارم راه میرم یهو میگه وای نگاه انگار فلانیی ( ی زن چاق ) 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 

یا من اتفاقا عکس صوزتمم گذاشتم فرمو صورتمو و همع گفتن خیلی خوبه بخدا ولی میاد میگه تو مثل فلانیی ته چهرتون شبیه همه و صورتت مثل اونه ( دختر داییمو میگه ک ی دختر چاق حالا خدایی غیبت نیس شما ک نمیشناسین ولی مثلا صورتش دارزه و غبغب داره و اصلا صورتش زاویع نداره ) خلاصه غیر مستقیم میگه اندامت بده قیافت بده و زشتی  اصلا نمیدونم دلیل این کارش چیه اگر  واقعنی میگع چرا همه اینجا گفتن خوبی کسیم تاحالا نگفته بهم  اگر حسوده پس چرا تو بقیه مساعل خوبه ؟ 

من با این کاربری برا هر موضوعی و درد دلی ک فامیل و دوست و اشنا میگه تاپیک میزنم بیشر مواقع ب زبون اونا میگم پس لطفا فاز مچ گیری بر ندارین . 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفااااا نگین عکس بزار دیگه نمیخام بزارم میترسم واقعا اشنا باشه اینجا 

2456

حسود آهنیه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

اکثر خواهرایه بزرگ تر حسودن نمیدونم چرا

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2714

فقط عکست رو قبول داریم😂😂بذار

تیکر بارداری نیست❤️🤍بی محابا میزنم ساز تو رندانه برقص...بی خیال غم دنیا تو جانانه برقص...چند روزی به همین بزم تو هم مهمانی...چشم دنیا بشود کور تو مستانه برقص!🤍🍃
لطفااااا نگین عکس بزار دیگه نمیخام بزارم میترسم واقعا اشنا باشه اینجا 

حسود پلاستیکی..آجی منم اینطور بچه ک بودم ب من گیر میداد..الان میبینه حریفم نمیشه..ب دخترم گیر میده...

❤️همسر و دو فرشته ی زیبایم بودنتان ابدی❤️
2706