2737
2739
عنوان

حاجت مندا بدویین بیایین

128 بازدید | 15 پست

سلام به دوستای گل چطورین امروز اول ماه ذی‌الحجه هست دوشنبه هم که هست از امروز میتونین ختم سوره واقعه رو شروع کنین امروز روز اول ذی‌الحجه هست ۱بار خونده بشه.. فردا ۲ذی الحجه هست ۲بار روز سوم ۳بار  و.....

تا روز۱۴ ذی‌الحجه ۱۴بار خونده بشه یه دعایی هم داره مخصوص همین ختم واقعه هست ...

خیلی حاجت میده..

پس بجنبین تا جا نموندین...

التماس دعا منم فراموش نشه

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738
دعایی ک ذکر شده رو بعد هربار خوندن سوره واقعه باید بخونیم(مثلا روز اول ک یک واقعه میخونیم دعا هم یکب ...

یک بار کافیه

خدای مهربونم 😍 خدای عزیزم 😍ممنون که حاجت دلمو دادی خدایا ازت می‌خوام حاجت دل دوستای گلمم بدی ..مامان دوتا جوجه شیطون هستم مهتاب ومهدیار
میشه بیزحمت کامل توضیح بدی یهنی تا ۱۴ خانده شه و هرروز یه دونه اضافه

آره گلم روز اول ۱

روز دوم۲

روز سوم۳تا

و....

تا روز چهاردهم ماه۱۴بار خوانده بشه واقعه

بعد دعایی ک میگن باید پنجشنبه ها بخونیم اون چی همینطور یکبار در آخر کافیه یا بعد هر واقعه باید یکبار ...

بعد از ختم واقعه روزی یکبار خوانده شود

سلام

وقتتون بخیر 

دیگه دوستی رو قبول نکردین اینجا میگم بهتون 

عزیزم به نیت حاجت روایی شما مهربانو جان زیارت عاشورا رو خوندم و لعن و سلام رو هرکدومو ۱۰۰بار گفتم 🤲 و سه تا صلوات فرستادم و ۱۴تا امن یجیب خوندم و باسه تا صلوات راهی درگاه حق کردم الهی که مورد قبول خدا و امام حسین واقع بشه و شما به حاجت دلتون برسین ❤ ان شاءالله که خیلی زود به حاجت دلتون برسین آمین❤

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ كُنْ فَیَكُونُ (یس، 82عبارت «کن فیکون» به معنای «باش، پس می شود»خداوند هرگاه اراده بودن چیزی را کرده است آن چیز به وجود آمده است.
سلام وقتتون بخیر  دیگه دوستی رو قبول نکردین اینجا میگم بهتون   عزیزم به نیت حاجت ر ...

سلام عزیزم ببخش نبودم چند روزی سایت..‌

مرسی عزیزم ممنون بابت لطفی که کردی در حقم آن شالله خدا حاجت دل شما هم بده گلم....

میشه بپرسم دلیلش چی بوده که خوندی واسم زیارت عاشورا عزیزم؟؟

آخه هر کسی این کارو انجام نمیده گلم...

سلام عزیزم ببخش نبودم چند روزی سایت..‌ مرسی عزیزم ممنون بابت لطفی که کردی در حقم آن شالله خدا حاجت ...

فدای شما مهربانوجان♥️منم تو ختم گروهی نیلی جان هستم 

خواستم بگم که واقعا از ته دل دعاتون کردم و برای حاجت روایی تون امن یجیب خوندم♥️امیدوارم شماهم دعاتون رو در حق من ازم دریغ نکنین چون به دعای دیگران واقعا ایمان دارم که رد خور نداره و مستجابه ...ممنون میشم با نفس حقتون دعا کنین که اون خونه ی ای که چند ماهه در انتظارشم بهش برسم 🤲🙏

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ كُنْ فَیَكُونُ (یس، 82عبارت «کن فیکون» به معنای «باش، پس می شود»خداوند هرگاه اراده بودن چیزی را کرده است آن چیز به وجود آمده است.
فدای شما مهربانوجان♥️منم تو ختم گروهی نیلی جان هستم  خواستم بگم که واقعا از ته دل دعاتون کردم ...

ممنون عزیزم.. چشم قابل باشم حتما گلم🌹🌹

2706