2733
2739
عنوان

پاره شدن کیسه اب

382 بازدید | 27 پست

سلام من ۷ماهه هسم ودیشب نزدیکی داشتم ازصبح ک بیدارشدم یه ابی ازم خارج میشه مخصوصاوقتی عطسه میکنم یهومیادبنظرتون کیسه ابم پاره شده؟یاعادیه

وخدایی هس درهمین نزدیکی...

عزیزم ابریزش غیر طبیعیه پاشو برو دکتر 

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نمیدونم 

تو ماه چندمی؟

بی عشق سر مکن که دلت پیر می شود❤ᥬ🥰᭄ ᥬ😍᭄ ‏ﷺ،،💖ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ 💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ ﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺﷺ💖ﷺﷺﷺ 💖ﷺﷺ 💖ﷺ 💖
2738
میترسم یهونگن پاره شده بایدزایمان کنی؟

ینی حاضری بچت دور از جون اسیب ببینه ولی زایمان نکنی؟😐

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم
میترسم یهونگن پاره شده بایدزایمان کنی؟

ممکنه سوراخ یا نشتی باشه

یا هیچی نباشه

ولی سرسری نگیر و حتما برو دکتر 

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
ببخشید ولی شورتم هی خیس میشه 

چقدر خوش خیالی دختر پاشو هر چ زودتر برو 

2706