2737
2739
عنوان

ترشحات واژن

1920 بازدید | 64 پست

خانوما من موقع رابطه ترشحات سفید تخم مرغی ازم خارج میشه رو بالای آلت همسرم دیده میشه همسرمم خیلی بدش میاد😔

بعضی وقتام رو شورت هست اصلا خارشم ندارم به نظر خودمم این ترشحات بو نداره

کسی میدونه چرا؟ طبیعیه؟

وقت دکتر گرفتم اما باز خواستم ببینم کسی مث من بوده

حالا لازم نبود اینقد با جزییات بگی بگو ترشج دارم

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🤢💔

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    
2731

شورت نپوش اصلا از کاندوم استفاده کن عفونت قارچی داری من همین الان نشستم تو آب و سرکه

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
2740
ینی واقعا نمیدونی این ترشحات باید باشه حین رابطه😐😐😐😑😑😑

طبیعی نیست ولی 

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 🙄🥴
ینی واقعا نمیدونی این ترشحات باید باشه حین رابطه😐😐😐😑😑😑

من میدونم همسرم نمیدونه انگار چندشش میشه همش میگه اینا مال مایع که رابطه قبلی ریختم از اون موقع مونده😐😒

من میدونم همسرم نمیدونه انگار چندشش میشه همش میگه اینا مال مایع که رابطه قبلی ریختم از اون موقع موند ...

وای نه..... من مجردم ترشح پنیری دارم ربطی ب اون ندازه

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد
2706