2737
2739
عنوان

کی میاد رژیم آش بگیریم؟ گویا خیلی لاغر می‌کنه!

| مشاهده متن کامل بحث + 4971 بازدید | 128 پست
سلام عشقم مرسی من روز ۱۱ام امروز دیروز ضعف کردم خیلی حالم بد شد ولی رژیمو ول نکردم خیلی سایزم کم شده ...

خیلی بااراده‌ای، ماشالله، موفق باشی عزیز

اگر دوست داشتی لطف کن بگو چند کیلو و چند سانت کم کردی؟

خیلی بااراده‌ای، ماشالله، موفق باشی عزیز اگر دوست داشتی لطف کن بگو چند کیلو و چند سانت کم کردی؟

قربونت ۸۵کیلو بودم الان۷۹کیلوام ۱۳سانتم دور کمرم کم شده 

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قربونت ۸۵کیلو بودم الان۷۹کیلوام ۱۳سانتم دور کمرم کم شده 

چقدر عالی🤩 تبریک می‌گم

کلی پیشت خجالت کشیدم بابت این اراده ضعیفم🙉🙈

من متاسفانه تو این تعطیلات حتی کالری شماریم هم نتونستم درست انجام بدم😰

دوباره باید از اول شروع کنم

ای خدا این ۵ کیلو اضافه وزن منو می‌کشه آخر😟

چقدر عالی🤩 تبریک می‌گم کلی پیشت خجالت کشیدم بابت این اراده ضعیفم🙉🙈 من متاسفانه تو این تعطیلا ...

عزیز دلم من مدیون شما هستم ازت تشکر میکنم شما با این رژیم منو اشنا کردین ...گلم شما اصلا چاق نیستی بنظرم 

روزی که دختردار بشمبه دخترم میگم منتظر نباش کسی خوشبختت کنه،خودت برو دنبال خوشبختی...بهش میگم دخترم تو قراره روزی مستقل بشی...من نمیخوام بهش بگم که آخرین مرحله موفقیت یک دختر توو مملکتمونعروس شدنو خونه بخت رفتنه!!!نمیخوام دم به دیقه تو گوشش بخونمقراره روزی مادر بشی...بهش میگم عروسکم تو قراره انسان موفقی بشی و تو این راه نیازی نداری که عروس بشی،احتیاجی نداری مردی با اسبی سفید و این چرت و پرتا بیاد دنبالت!مشکل ما اینه که تو گوش بچه هامون از کودکی هی میخونیم؛هی تکرار میکنیم که نهایتا یکی میاد میگیرتت!«باور کنید موفقیت یک بانو در گرویعروس شدن و مادر
2731
عزیز دلم من مدیون شما هستم ازت تشکر میکنم شما با این رژیم منو اشنا کردین ...گلم شما اصلا چاق نیستی ب ...

عزیزم من کاری نکردم، تمامش اراده‌ و همت خودت بوده و بس

تازه من همش نگران بودم مبادا ضعف کنی و خدای نکرده اتفاقی برات بیفته

باز هم تبریک می‌گم و امیدوارم به زودی به وزن دلخواهت برسی

من چاق نیستم اما خب دوست دارم اون یک مقدار شکم و پهلو هم نباشه

عزیزم من کاری نکردم، تمامش اراده‌ و همت خودت بوده و بس تازه من همش نگران بودم مبادا ضعف کنی و خدای ...

موفق باشی عزیز دلم ...مرسی آجی،🥰

عزیزم امروز روز پانزدهم رژیم هست، تبریک میگم که تا آخرش طاقت آوردی راستی باید سنا و گل‌سرخ دم کنی ب ...

سلام عشقم مرسی اره تموم شد ...دمکرده درست کردم ببخشید همش اسهالم ،😞😞

2738
سلام عشقم مرسی اره تموم شد ...دمکرده درست کردم ببخشید همش اسهالم ،😞😞

وای اره سنا همینجوریه، من یه بار خوردم بیچاره شدم

احتمالا برای پاک شدن کامل بدنته

اثرش بعد از یک روز میره

ولی به جاش الان داخل بدنت مثل گل پاکه

خیلی خوبه