2737
2739
عنوان

ترس از بارداری پوچ

88 بازدید | 5 پست

خانوما  بعد یکسال با تنبلی تخمدان شدید باردار شدم اول بتام ۲۹ بود بعد شد۶۲ بعد شد ۵۰۵ الان هفته هفتمم هیچ علائمی ندارم نه حالت تهوع نه ویار خیلی می ترسم بارداری پوچ باشه چون علائم ندارم

بارداری پوچ تمام علائم بارداری و نشون میده نترس خیلیاتا ماه چهارم هیچ علائمی ندارن

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 

واینکه یه سونو انجام بده از هفته هفتم به بعد ضربان قلب نی نی ام مشخص میشه هم خیال خودت راحت

تیکرم به وقت مرخص شدن پسرامه 💔بله من یک جفت دوقلو دختر دارم وقتی دوقلو هام ۲ ماه بودن بازم باردار شدم اونم دوقلو خداخواسته بود قصدم سقط بود اما الان عاشق پسرامم پسرام ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۲۵ هفته و ۴ روز به دنیا اومدن میشه برای سلامتی هر ۴ تاشون صلوات بفرستین ممنونتونم به امید روزی که پسرامم ببرم خونه و هر۴ تا بچمو صحیح و سالم بزرگ کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب منم فقط پریودم قطع شد بعد ازمایش خون دادم و مثبت بود. فکر کنم از هفته ۶ سینهام یزره دردناک شد و کمی بزرگ شد و ۸ هفته رفتم سونو خوبد و تهوع اینها هم از‌ماه ۴ داشتم کم و تا۷ ماهگی گاهی زیاد بود 

گفتند که عاشقی و دیوانه ای!  در باب خیال و خم ابروی که ای؟   گفتند بگو !! به قصد قربت گفتم  سید علی الحسینی الخامنه ای❤