2737
2739
عنوان

خیلییی بده این طرز فکر

213 بازدید | 21 پست

انقد بدم میاد توی سایت تا میای یچیز عجیب تعریف کنی سریع میگن مال کجایی یا مثلا تاپیک میزنن ازدواج فلان قوم با فلان قوم درسته بنظرتون؟بعدش بعضیا میان میگن نههههه اصلا اونا اینطورین فلانن اصلا خوب نیس این نوع حرف زدن چرا انقد از خود راضین و فک میکنین فرهنگ و انسانیت و کلاس یه آدم به شهری ک توش زندگی می‌کنه بستگی داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ی تاپیک زدم این قد با غرض و حسادت گفتت پسرای شهر ما شما رو نمیگرن بعدم گفتن پسره حتما کارگری چیزیه ک میخواد بگیره و گرنه پولدارها با همشهری ها ازدواج میکنن

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد‌‌‌‌‌‌‌‌‌                            شهر بر روی سر من عربی می رقصد                              این جهان با همه دغدغه هایش دارد                           روی یک جمجه یک وجبی می لرزد
2731

همه جا استثنا هست و این قبوله اما بطور کلی ادما تحت تاثیر محیطین که توش بزرگ شدن و اداب و رسوم روشون اثر میذاره پس نمیشه نادیده گرفتش

💜ARMY💜                                                    به راه های اتصال یکدیگر به خدا دست نزنیم اجازه بدهیم هر کس به گونه ‌ی خودش به خدایش وصل شود نه به شیوه ما ...
2740

آدم باید به چیزی افتخار کنه که خودش بدست آورده.

نه چیزی که هیچ نقشی تو انتخابش نداشته.

تو یه خانواده دو تا خواهر برادر با هم متفاوتن چه برسه یه شهر یا یه قوم...

به تو از دور سلام ، به سلیمانِ جهان از طرف مور سلام ، به حسین از طرف وصله ی ناجور سلام 💔 کاربر جدید نیستم ، بعد از یه دوره ترک نی نی سایت ، با کاربری جدید اومدم😓
همه جا استثنا هست و این قبوله اما بطور کلی ادما تحت تاثیر محیطین که توش بزرگ شدن و اداب و رسوم روشون ...

بله عزیزم نمیشه نادیده گرفتش مثلا یکی تاپیک زده بود ازدواج ی دختر تهرانی اصیل با ی پسر تبریز درسته!؟،،،خب الان این هرچقدر ک برای اون دختر خطرناکه برای پسرهم همینطوره اما بعضیا اومدن میگن آره ترکا فلانن و فلان و فلان

افرین دقیقا !!! من هزاران بار این حرفو زدم اما کو گوش شنوا ! مثلا اون روز یه تاپیکی بود در مورد اینکه یه خانمی گفته بودن برا برادرشون دختر تبریزی پسندیدن و رسم و رسومات تبریزی ها چجوریه , یه نفر اومده بود چنان تبریزی ها و ترک ها رو کوبید که من اصلا هنگ کردم گفتم والا این چیزایی که شما میگی ما تو عمرمون ندیدیم بعدشم اگه واقعا اینایی که میگی درسته اونوقت همه ی این خانمایی که از دست شوهر و خونواده شوهرشون تو همین سایت کفری هستن همشون یعنی تبریزی هستن ؟

خب دیگه همه جور آدمی پیدا میشه 

اینجا نظرخواهی نکن اگر هم کردی دیگه آستانه تحمل رو ببر بالا که واقعا از بعضیها جوابهای خوبی نمیگیری متاسفانه بعضیها به راحتی به خودشون اجازه میدن توهین کنن 

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚
2706