2737
2739
عنوان

نذر در عید غدیر

85 بازدید | 3 پست

سلام دوستان کسی نذری انجام داده ک حاجت گرفته باشه..اگ نذری کردین حاجت گرفتین ماروهم در جریان بزارین

الهی به امید تو نه به امید خلق روزگار💙

خاله من هرسال عیدغدیر جشن کوچیک میگیرفت خونه اشون. فقط مخصوص بچه های فامیل. کل وسایلو جمع میکرد. پر از اسباب بازی و خوردنی های خوشمزه...اون روز تقریبا هیچ کاری ممنوع نبود...نمیدونم نذرش یود یا چی... ولی واسه ما بچه های فامیل خاطره خوبی هز روز عید غدیر ساخت

ای خدا ۲۵۰هزار شهید تقدیم کردیم ولی تو سایت کشورمونم نباید بگیم فلان...اینکه دشمنان شبکه های پرس تیوی و العالم و... رو مسدود کردن درک میکنم. ولی اینکه اینجا که داخلیه چرا سکولار اداره میشه خدا میدونه...                                                                          دوران بزن در رو گذشته؛  بزنید،                     می خورید!                                                         (🇧🇭+🇮🇶+🇩🇿+🇮🇷+🇱🇧+🇱🇾+🇸🇾+🇸🇩+🇦🇫+🇾🇪)💪✌  تصورشم شیرینه 💓          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما هرسال عید غدیر مجلس داریم

از ساعت ۹ صبح تااا اخر شب و فردای عید مهموندداریم هی خونه پر میشه خالی میشه دوتا سفره میندازیم یکی برا خانوما یکی برای اقاها

اجیل و میوه و شیرینی 

پارسال ک بخاطر کرونا نشد

امسالم ک پول نداریم اصلا 

2728