2737
2734
عنوان

سنگینی معده در هفته ۳۸ بارداری

1167 بازدید | 35 پست

بچها من بارداریم ۳۸ هفته و پنج روزه دو روز دیگه سزارین دارم اما الان یه هفتست معدم سنگین شده انگاری که یه چیزی رو معدم‌مونده باشه هر چی اب میخورم باز همونجوریه این واس چی میتونی باشه؟ موقع خواب بیشتره تا سرمو میزارم رو بالش نفس کم‌میارم‌  و معدم فشار میاره بهم

پرنسس نیروانا هدیه خدا به من و باباش😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عیب نداره الان کلا بچه تو حلقته خو چه توقعی داری الان داره به معدت فشار میاره خو ایشالا رو داری نینی ...

یعنی بچه هست فشار میاره به معدم؟

منظورتون اینه بزرگ شده اینجوریه؟

عزیزم طبیعیه یه هفته دیگه راحت میشی حتما بالش بلند بذار یا حالت نیمه نشسته بخواب 

دو روز دیگه زایمانمه یعنی بعد اونم خوب نمیشه؟

2740
عزیزم طبیعیه یه هفته دیگه راحت میشی حتما بالش بلند بذار یا حالت نیمه نشسته بخواب 

اره امتحان کردم بالش بلندتر میزارم انگار بهتره اما کامل خوب نمیشه

به محض خروج بچه خوب میشی الان داره به همه جات فشار میاره 

ارهدهم زیاد دستشویی میرم هم‌معدم خیلی اذیته اخه تا هفته پیش هیچ مشکلی نداشتم واس همین نگران شدم

اینکه میگی تنگی نفس هست ولی حس میکنی تو معده ت چیزی گیر کرده  سعی کن اصلا خسته نشی آروم کارهات ...

بخدا کاری اصلا نمیکنم نشسته هم هستم اینجوریه تقریبا ۴ ۵ روزه 

قبل این اصلا حالم بد نبود فقط دخترم تو شکمم تکون میخورد میفهمیدم باردارم الان ولی اذیتم

2706