2737
2739
عنوان

امروز واکسن زدم 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 28 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دانشجو علوم پزشکیم 

وایییی برا کنکور روزی چن ساعت میخوندییی

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
2742
اره 🥺

وای منم گفتن بریم بزنیم

ولی از این استرازنکا میترسم همون اول گفتم اگه از اون باشه نمیزنم

☹☹

کاش اسپوتنیک میزدن یا برکت حداقل

نمیدونی اگه نزنیم بعدش برامون چیز دیگه میزنن یا نه؟

روزها با زن آفرودیت درونم میجنگم شبها از جنگ خسته او را در آغوش میکشم🍂
وای منم گفتن بریم بزنیم ولی از این استرازنکا میترسم همون اول گفتم اگه از اون باشه نمیزنم ☹☹ کاش ا ...

برای ما انتخابی بود بین آسترا و سینورفام 🥲

نمیدونم حس خوبی به سینورفام نداشتم از طرفیم آسترا پرطرفدارتر بود آخرین دزش به من رسید بعد من همه سینو زدم 😕😂

از وقتی اومدم خونه همش رفتم تو فکر 

۱۰ الی ۱۱ ساعت 

هر سه سالو؟

یا فقط سال اخرو؟

سر بر شانه خدا بگذار تا قصه عشق را چنان زیبا بخواند که نه از دوزخ بترسی ونه از بهشت به رقص در آیی اگر کسی احساست را نفهمید مهم نیست سرت را بالا بگیر ولبخند بزن فهمیدن کار هر آدمی نیست
2738
وای منم گفتن بریم بزنیم ولی از این استرازنکا میترسم همون اول گفتم اگه از اون باشه نمیزنم ☹☹ کاش ا ...

توام دانشجو پزشکی ای؟

تو روزی چند ساعت میخوندی

میشه یکم تجربیاتتو واسه پزشوی خوندن در اختیارم بگذاری؟

برای ما انتخابی بود بین آسترا و سینورفام 🥲 نمیدونم حس خوبی به سینورفام نداشتم از طرفیم آسترا پرطرف ...

سینوفرام میدونی مال کجاست عزیزم؟

توام دانشجو پزشکی ای؟ تو روزی چند ساعت میخوندی میشه یکم تجربیاتتو واسه پزشوی خوندن در اختیارم بگذا ...

نه عزیزم من پزشکی نیستم 

چین  ولی تا جایی من میدونم عوارض نداره 😂 الان من تا الان داشتم تو تب میسوختم  دوتا از ...

خوبه پس 😪

درسته چینیه ولی حد اقل استرس لخته شدن خون نداری😂

ایشالا بهتر بشی عزیزم 

اصلا بهش فکر نکن

میکن تا دو سه روز تب و ایناطبیعیه