2733
2734

وقتشه کم کم

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداکنه تو رو خدا دعا کن دردم شروع بشه تا صبح

مگه سز نیستی.سونو چندد هفته گففتن دیگه قطعی سز میشی

تیکر تولد یک سالگی گل پسرم😍   آنقدر شیرین است لحن و لهجه ات....که جن ها ز لب هایت بسم الله میخوانند💜f.m                                                         خدایا ممنونم که بهمون هدیه دادی.خدایا میسپارمش به خودت.چون به جز تو به کی بسپارمش.؟عاشقتم خدا💜💜                                         به ترک های بدن من اگه نگاه کردی.نگو وای چقدر زیاده...اونا یه تتو زیباست از طرف پسرم...اونا رد پای یک زندگی هستن.😍💜
2731
مگه سز نیستی.سونو چندد هفته گففتن دیگه قطعی سز میشی

اول بچه بریچ بود گفتن سز

از شانسم هفته 37 بچه چرخید حالت منتظرم واسه درد طبیعی

الان واژنم خیلی تیر میکشه

بچه تکونش ها خوبه

ولی احساس میکنم مثانه ام خالی نمیشه

اول بچه بریچ بود گفتن سز از شانسم هفته 37 بچه چرخید حالت منتظرم واسه درد طبیعی الان واژنم خیلی تیر ...

الهی دیگه داره خودشو آماده میکنه بیاد