2737
2739
عنوان

جهیزیه

90 بازدید | 13 پست

کسی هست که‌جهیزیه اش رو آقا تهیه کرده باشه؟؟؟

من‌‌مطمئنم‌پدرم‌ جهیزیه نمیدن ...  به مادرمم‌نمیخوام فشار بیارم‌... اونایی که اقا جهزیه رو تهیه کرده منت میذاره به خانمش؟؟؟ 😳 چجوری‌مطرح کردید این قضیه رو ...

ب نظرم تا آخر عمر منت میزارن

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اصلا نمیفهمم چرا جهیزیه خانواده دختر یا پسر باید بده به خانواده ها چه ربطی داره زندگی خودشون هست ب ...

عزیزم مگه میشه کاربری یکی دیگه رو بدن به کسی؟

در مورد امضات...

https://www.aparat.com/v/yGrEi/برکات_دعای_توسل_هر_روزاگه حاجت داریدگوش کنید😍اگه انجام دادیدمنم دعاکنید🙏اینکه سال بعدبچمو بغلم کنم ...و پدر و مادرم سلامت باشند وسایشون بالای سرم 
2740
اصلا نمیفهمم چرا جهیزیه خانواده دختر یا پسر باید بده به خانواده ها چه ربطی داره زندگی خودشون هست ب ...

به نظرت با این هزینه ها میشه یه جهیزیه کامل الان ۵۰۰ تومن‌ هزینه میخاد تا اینا بخان پول جمع کنن جهیزیه بخرن سنشون میره بالای ۴۰

به نظرت با این هزینه ها میشه یه جهیزیه کامل الان ۵۰۰ تومن‌ هزینه میخاد تا اینا بخان پول جمع کنن جهیز ...

کی گفته؟!

منی که ۲۶سالم هست ۲۰۰تا۲۵۰پس انداز دارم

با وام هم میشه به راحتی خرید همراه پس اندازه

دیگه کمتر کسی هست که پس انداز نداره یا کار نمیکنه

کی گفته؟! منی که ۲۶سالم هست ۲۰۰تا۲۵۰پس انداز دارم با وام هم میشه به راحتی خرید همراه پس اندازه دی ...

خوب عزیزم مشکل همینجاست که دختر پسرای پول دراموردن بلد نیستن همه مثل شما به فکر نیستن