2733
2739
عنوان

راهنمایی روابط😂

161 بازدید | 16 پست

سلام...من با یه پسری در ارتباط بودم یعنی دوستیم (دوست پسرم نیست دوست معمولیه)

هروقت کاری میکرد من دلخور میشدم بعد ی مدت میومد معذرت خواهی

چند وقت پیش من ی کاری کردم ناراحت شد رفتم معذرت خواهی کنم گفت ناراحت نیستم و سر سنگین بود منم دیگه اصرار نکردم که معذرت خواهی کنم 

و کلا رابطمون قطع شد انگار

بهم پیام نمیده منم بهش پیام ندادم دیگه

ولی من استوریاشو نگاه میکنم ولی اون حتی دیگه استوریامم نمیبینه...الان استوریش ازین باکس سوالا گذاشته نوشته یچیزی برام بنویسید

بنظرتون چیزی براش بنویسم؟؟

چون به هر حال من مقصر بودم ک ناراحت شده ولی دیگه سمتش نرفتم...

اگر میگید بنویسم ....چی بنویسم یا چی بپرسم ازش که ضایع نباشه؟!☹️☹️☹️

واقعیتش من ازش خوشم میاد اما نمیخوام این موضوع رو نشون بدم

زهرا طاهری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمی دونم والا

منم با یکی دوست معمولی بودم انقد دو به هم زنی می کرد و به رلم بد و بیراه می گف واقعا مغزمو خورد در نهایت.

ولش کردم

حوصله جاست فرندا رو ندارم دیگه😂🤦🏻‍♀️

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
دوست معمولی با پسر؟مگه داریم مگه میشه

آره بابا

منم چن تا دارم دوتاشونو گذاشتم کنار دیگه

من از خونواده ثروتمندی نیستم،خیلی زحمت کشیدم برای رتبه سه رقمی کنکور شدن و بعدشم مهندسی😀 و الان کار می کنم و تقریبا مستقلم.❤من عاشقتم،با این که بعضی وقتا خیلی اخلاقم بد میشه🥺❤خدایا هیچ وقت از من نگیرش💗
2740
آره بابا منم چن تا دارم دوتاشونو گذاشتم کنار دیگه

عجب

منکه تا حالا ندیدم  با پسری دوستی معمولی کرد چون همشون از کمر به پایین میبینن 

ساعت شنی به من  یاد  داد  باید خالی  شوی  تا پُر کنی  دلی  را
نمی دونم والا منم با یکی دوست معمولی بودم انقد دو به هم زنی می کرد و به رلم بد و بیراه می گف واقعا ...

منم دوست زیاد داشتم خیلیاشون رو هم کنار گذاشتم و اصن برام مهم نیستن ولی این یکی برام مهمه😂

زهرا طاهری
خب شاید اونم با خودش همین فکر رو کنه...بگه اشتباه از خودش بوده ولی دیگه یبارم پیام نداده

خخخخ اره بعضی رابطه ها هستن که دوطرف یه فکرو میکنن و دیگه هیچوقت به سمت هم برنمیگردن و تموم میشه...........

خب خودت فکر کن اگر واقعا حس میکنی که اونم یه حسی داره یه چیز چرتوپرت بنویس براش اگر بخاد خودش برمیگرده. حتی یک ایموجی هم خوبه. ولی دیگه معذرت خواهی نکن

نه لزومی نداره چیزی بنویسی وقتی رابطه تموم شده و ایشون هم تمایلی به ادامه نداشته بهتره شما هم پیگیر ...

خب من ازش خوشم میاد

ی حسی درونم میگه برووو بنویییسسسسس😈😈😂😂

زهرا طاهری