2733
2734
عنوان

خابیدن کودک بدون بالشت

740 بازدید | 9 پست

من دخترم 7ماهشه وشبا بدون بالشت راحت می‌خوابه رو پتو  ولی مادرشوهرم امر میکنه که بالشت نزاری خون به سرش نمیرسه وازاین حرفا کسی تجربه ای داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا نیازی نیست بچه های منم نمیزاشتن 

لوبیاپلوباسالادشیراز سابقم 😋😍 وزن شروع ۹۸/۷۰۰ وزن فعلی  ۸۱ وزن هدف ۷۵ ولی چه کنم ارادم کمه 🥴🥴😂🤣😁 لعنت به رژیم من دلم شیرینی میخواد 🤣😁😂😁
2731

منم شنیدم بالش نذاری قوز درمیاره

ولی اینا ک مال یکی دو سال نیست

بچه شیرخوار سخته رو بالش بخوابه و شیرش بدی

بچه من ک 1 سال و نیمشه و بالش تاحالا براش نذاشتم

هر وقت از شیر گرفتم زیر سرش میذارم

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍

اگه بالش نمیزاری یکم تشکش و شیبدار کن خدای نکرده بچه ممکنه تو خواب شیر بالا بیاره من بالش نمیزاشتم ولی همیشه شیبدار میکردم یعنی زیر تشکش چیزی بزار مواظب باش سطحش یکنواخت و شیبدار باشه

اگر هدفت ماه باشد، حتی اگر به آن نرسی؛ جایگاهت در میان ستارگان خواهد بود.... 
2740

بچه های من یه لحظه بدون بالش نمیخوابن وابستگی شدید به بالش دارن

اونم به این صورت که باید روی بالش سوار شن تا بخوابن😒😁

جدیدن دارن یاد میگیرن بالش برای زیر سر گذاشتنه نه اینکه روش سوار شن 😁