2737
2734

شوهرم به مامانش پول داده تا به من هدیه بده.

با اینکه وضع مالی خانواده همسرم فوق العاده خوبه و من و همسرم وضعمون متوسطه.

خیلی ناراحت شدم از این کار.وقتی داشت اس ام اس های بانک رو میخوند فهمیدم همسرم پول از کارتش برداشت کرده و داده به مامانش تا به من هدیه بده.

هیچ سالی به من هدیه نمیدادن و این اولین بار بود.خیلی خوشحال شدم اما وقتی فهمیدم خیلی ناراحت شدم اما نه به همسرم و نه به مادرش چیزی نگفتم.خانواده خودم همیشه برای همسرم تولد میگیرن و بهترین هدیه ها رو میخرن و مهمونی میدن.احساس کردم با اینکار خیلی کوچیک شدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

احسنت به همسرتون که احترام تونو  جلوی خانواده شون  نگه داشتن  و با رفتارشون  دارن  به خانواده شون یاد میدن که چطور  به شما محبت شونو نشون بدن 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
2738
با اینکارش فقط میخواد خانواده اش رو در برابر من دست و دلباز نشون بده.

با اینکارش می خواد بگه خانواده ش هم دوستت دارن

داره سعی خودش رو میگنه بنده خدا

شما هم به روش نیار

عوضش جلوش خوشحال باش و متشکر که خانواده ش هدیه دادن بهت

بهش انرژی مثبت تزریق کن تا انرژی مثبت بیشتر بشه تو زندگیت

مشاوره حقوقی هستم.... خوشحال میشم اگه بتونم کمکتون کنم.... به خصوص امور خانواده
شاید شوهرت پول جای دیگه خرج کرده ...چرا الکی میگی با پول شوهر تو خریده

عزیزم مطمئن هستم.چون دقیقا همون میزان پول چند دقیقه قبل از حسابشون برداشت شده بود و چند دقیقه بعد به من هدیه داده شد.در ضمن وقتی ازشون پرسیدم اول هول شد و بعد گفت باید به کسی پول رو میدادم.در صورتی که ریز به ریز خرجها رو به من میگن

2706