2733
2739
عنوان

الان چکار کنم

129 بازدید | 8 پست

من کارشناسی ارشد دارم، قبلا استاد حق التدریس بودم، الان به به دلایلی نیستم، کار نویسندگی هم کردم، چهل تا مقاله و یک کتاب چاپ شده دارم، ولی الان بیکارم، دیگه دلم نمی خواد بنویسم 

چند ساله برام مهم نبود  ولی الان همسرم همکارهای خانم داره که انگار خیلی فعالن، احساس می کنم دیگه برای همسرم ارزشمند نیستم، ولی خودش میگه اصلا این طور نیست، ولی خودم این طور احساس می کنم، می خوام یه کار جدید داشته باشم، واقعا الان چه رشته ی تحصیلی هست که کارش تضمین داشته باشه و بتونم موفق بشم، هر چی باشه حاضرم زحمت بکشم و از صفر شروع کنم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
فرقی نمی کنه، بیشتر دلم می خواد بیرون خونه باشه

منم سه ماهه وارد کار شدم و راضیم ازش 

منم دوس داشتم بیرون از خونه کار کنم ولی متاسفانه شوهرم احازه نمیده و مجبورا تو خونه کار میکنم ولی خب فعال هستم و حداقل ماهی پنح تومن درمیارم

چه کاری عزیزم میشه به من هم رگی

فک نکنم باب میلت باشه 

یه جوری فروشندگیه عضو یه شرکت شدم و محصولاتشون رو به خونوادم معرفی میکنم و سی درصد سود میگیرم به ازای هر صد تومن سی تومن واریز میشه به حسابم

2740
این خودش مهارت می خواد، فکر نکنم بتونم

اره خب باید بدونی که چه جوری محصولات رو معرفی کنی

البته سه جلسه هم من جلسه اینترنتیشون شرکت کردم و بهم همه چیزو یاد دادن الان دیگه راه افتادم اولش سخت بود ولی الان دیگه مشتری ثابت پیدا کردم