2733
2734
عنوان

توشهرما همه میگن بچه سالم باش

| مشاهده متن کامل بحث + 557 بازدید | 20 پست

من این شهر و اون شهر رو نمی دونم

اما مامانم اگه به مشکلی بر بخوره خواهر برادرها باهم حلش میکنیم و کمکش میکنیم

خودم هم دوتا دختر دارم و هیچ وقت دعا نکردم بچه ام دختر باشه یا پسر.فقط دعا کردم سالم باشن.صلاحم تو این بوده که دختر باشن

هر دو جنس رو خدا میده.

خدارو بابت همه چی سپاسگزارم😊
یه تاپیک بود الان خوندم همه پسردوس نداشتن.اگه پدرومادرنیاز داشته باشن یکیش پدرومادرخودم داداشم خرجشو ...

اهان عزیزم فکر کردی میگی حتما باید پسر خرج پدرو مادرو به عهده بگیره.خوب اگه نیاز داشته باشن نه تنها پسر دختر هم قطعا کمک میکنه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منظورش فرهنگ بود، شما از فرهنگ شهر خودت بیخبری؟ 

والا انقدر مردم روزب روز تغییر میکنن ک من فقط از فرهنگ خانواده خودم میتونم خبر داشته باشم

خداروشکر۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد✌✌من خوشبخت ترینم💪
2731

اینجا اختلاف عقیده موج میزنه یه عده شدن طرفدار کودک همسری یه عده مخالف  یه عده طرفدار فرزند اوری  یه عده طرفدار تک فرزندی   یه عده میگن پسر به درد نمیخوره یه عده گارد میگیرن و دعوا میشه درحالی که تو دنیای واقعی من همچین بحثایی ندیدم مردم انقدر بدبختی دارن اصلا به این چیزا فکر نمیکنن   کسیی نمیخواد اینجا بفهمه سرش باید تو کار خودش باشه

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست