2726
عنوان

توشهرما همه میگن بچه سالم باش

557 بازدید | 20 پست

اگه جنسیتی هم رو ارجح بودنن که البته اونم افراد کمی هستن اون جنسیت پسر ولی تو نی نی سایت همه از پسرداشتن متنفرن وفقط دختر دوس دارن واقعا شهرا شما هم اینجوریه?وقتی هم مادروپدر مریض بشن شهر ما معمولاخرجش باپسر و اگه خونه نداشته باشن میرن خونه پسرمن ندیدم برن خونه دخترشون البته دختراهم باعشق ومهربونی ازمادروپدرشون مراقبت میکنن ولی نقش اصلی ومهم مثل خرج پدرومادریا بردن دکتر واین مدلیا باپسر. .... توشهرشما واقعا پسرابعد ازدواج مادرو پدرشونو رها میکنن?شوهرو برادرتـونم اینجورین?واسم سوال شده خواستم بدونم فقط تو نی نی سایت اینجوریه یا شهرشماهم اینجوریه

متنفرنیستن ادای متنفرارو در میارن😁

قدِ آسمونِ خدا دوستت دارممممم💕🌸💍 من خیلی وقتها که کم میارم ،میشینم و فقط نگات میکنم❤ عشقممم تو نور چشمهای منی ، تو امیدمی ،انگیزمی ، دلیل نفس کشیدنمی ، پاره تنمی ، خونِ تو رگامی‌، تمامِ هست و نیستمی ، تو عُمر دوباره ی منی ، تو قشنگترین داشته ی منی ، خداروشکررررر برای بودنت❤  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا وقتی که دیه و همه چیز برای دختر نصف هست و هیچ حقی ندارع .پسر بودن مایه،ی افتخار است 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2728

والا تا اونجا که ما دیدیم تو نی نی سایت روزی هزار تا تایپیک چی بخورم بچم پسر بشه زده میشه.شما کدوم نی نی سایتو میبینید.بعدشم مکه پدردمادر خودشون پولندارن که پسر بخواد خرجشونو بده چه مسخره

منم مظورم اطرافیانم بود

همینو بگو

من خودم نظرم اینه بچه سالم باشه و صالح

اگه دختر بود خدا داناد خوبی بهم بده

اگه پسر بود عروس خوبی.

وسلام😄

خداروشکر۹۹/۹/۹بهترین اتفاق زندگیم افتاد✌✌من خوشبخت ترینم💪

گارد الکی میگیرن بعدمیگن چراطرزفکرتون اینجوریه

مثلایکی بگه دوس دارم بچم پسربشه میریزن سرش ولی بگه میخوام دخترشه کلی راه حل میدن

یامثلایکی بگه میخوام پوستم برنزشه کلی راه حل ولی بگه دوس دارم سفید بشم میریرن سرش که مگه پوست تیره چشه

نمیتونن قبول کنن که هرکس سلیقه وعقیده ای داره

وبااینکارشون نشون میدن خودشونم ته ذهنشون همه جنس ورنگ و...یکی نمیدونن

خدایا شکرت بابت همسرم وسه تا ثمره عشقمون😍🙏خانمای نی نی سایتی عزیزخواهرای قشنگم لطفا وقتایی که تاپیک مشاجره باهمسرم میزنم به امضاوپروفایلم کلید نکنین توهرزندگی مشکل هست....اگه جواب بی ادبیتو نمیدم به این دلیل نیس که جوابی ندارم به این جمله اعتقاد دارم که هیچگاه باخوک کشتی نگیر زیرا تولجن مال میشوی واو لذت میبرد وگرنه جواب واسه امثال تو فراوونه🙌🙌🙌دنیامیچرخه تادقیقاتوموقعیتی قراربگیری که بقیه روقضاوت بیجاکردی🤗🤗#قضاوت ممنون🚫
والا تا اونجا که ما دیدیم تو نی نی سایت روزی هزار تا تایپیک چی بخورم بچم پسر بشه زده میشه.شما کدوم ن ...

یه تاپیک بود الان خوندم همه پسردوس نداشتن.اگه پدرومادرنیاز داشته باشن یکیش پدرومادرخودم داداشم خرجشونو میده

عزیزم به تاپیک های اینجا توجه نکن ولی در کل به نظر من بچه ها مهمان ما هستند نه دختر نه پسر وظیفه ای ندارن بعد برا ما کار کنند.من خودم به شخصه حاضرم پرستار بگیرم برام کار کنه بدون منت و راحت.البته متقابلا پسرمم پرتوقع نباشه کاری بهش ندارم اونم کاری بهم نداشته باشه نه اینکه تا پول خواست یاد من بیوفته دقیقا عروس های نی نی سایتی خانواده شوهر بدن ولی پولاشون خوبه 😏.

گاهی اونقدر دلتو پر کردند که تا میای حرف بزنی از چشمات میریزه بیرون.
2706