2737
2739

سلام

دوستان تو تاپیک قبل گفتم من رشتم انسانی هست امسال میرم یازدهم میخوام واسه کنکور بخونم نمیدونم از چه کتاب تست هایی استفاده کنم

‹ اگر شکست خوردی مهم نیست دوباره تلاش کن..❤️🫐 ›

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
درسای انسانی اونقدر سخت نیست از همون دوازدهمم بخونی موفق میشی میشه بگی چطور میتونم تاپیکم رو قفل کن ...

سخته که ن امسال مجازی بود هیچ یاد نگرفتیم ۶۰درصد معدل شده استرس دارم باید تربیت معلم قبول بشم

خودم عربی از گاج استفاده می کردم. ادبیات از نشر الگو. بقیه اغلب از قلم چی. ولییی از گاج عربی خیلی راضی بودم از صفر رسیدم به چهل درصد تو کنکور

مظلومیت فقط اونجا که شهریار میگه : از من گذشت و من هم از او بگذرم ولی 💐 با چون منی به غیر محبت روا نبود
درسای انسانی اونقدر سخت نیست از همون دوازدهمم بخونی موفق میشی میشه بگی چطور میتونم تاپیکم رو قفل کن ...

کی گفته سخت نیس😑

نزار پشیمون بشه

دوازدهم کارش زاره

برنامه نویس و شاعر و نویسنده هستم و دبیر آینده💛🌱
سخته که ن امسال مجازی بود هیچ یاد نگرفتیم ۶۰درصد معدل شده استرس دارم باید تربیت معلم قبول بشم

خیلی سبزا خیلی خوبن سعی کنی ازونا همه ی کتاباتو بگیری خیلی خوبه البته من انسانی نیستم

2740
خودم عربی از گاج استفاده می کردم. ادبیات از نشر الگو. بقیه اغلب از قلم چی. ولییی از گاج عربی خیلی را ...

واقعا؟ من عربی اصن خوب نیستم ی کلمه هم بلد نیستم🥺

من کنکوری امسال بودم توصیه خیلی خیلی مهمی که برات دارم اینکه اصلا اصلا اصلا اصلا از الان شروع نکن چون خسته میشی من از دهم شروع کردم دیگ اواسط یازدهم ول کردم تازه رشتمم تجربی بود سال آخر نخوندم خیلی خیلی خیلی بهم ضربه زد تابستون امسالتو برو خوش بگذرون اصلا نیازی نیست یه لحظه هم به کنکور فک کنی از سال دیگه شروع کن به درست خوندن اونم نه خرخونی کردن درست بخون الانم که کروناست اگه ویدیوهای آموزشی بگیری خیلی بهتر میفهمی حرف آخر خیلی خوبه فیلماش و عربی هم با استاد واعظی پیش برو ریاضیم آریان حیدری و اینکه سعی کن ریاضتو تقویت کنی چون تو رشته ی شما خیلی کم ریاضی میزنن و میتونه ترازتو خیلی ببره بالا

خلی سختع مخصوصا منطق فنون تاریخ 💔

والا الکی جو میدن ک آسونه

من امروز آزمون دادم مخم سوت کشید با اینکه تست میزنم و میخونم.

برنامه نویس و شاعر و نویسنده هستم و دبیر آینده💛🌱
واقعا؟ من عربی اصن خوب نیستم ی کلمه هم بلد نیستم🥺

عربی رو از سال دیگه ویدیو های محمد واعظی رو بگیر تو اینستاگرامم میتونی پیداش کنی فالوش کن حتما کارت واسه عربی خیلی خیلی خیلی آسون میشه موفق باشی عزیزم♥️

من کنکوری امسال بودم توصیه خیلی خیلی مهمی که برات دارم اینکه اصلا اصلا اصلا اصلا از الان شروع نکن چو ...

عزیزم حیدری ریاضی انسانی درس نمیده من تو کلاسش بودم ینفر انسانی هم نداشت حرف آخرم فقط یه مشت دزدن فقط واعظی خوبه

2706