2733
2739

اگه منظورتون لیزره یه چند ساعتی باید یکی پیشش باشه...چشماشونو بعد تزریق میندن و چند ساعت نباید نور بخوره...بعد چند ساعت برمیدارن..اوکی میشه

💜وقتی زندگیت رو تو سکوت بسازی دشمنا نمیدونن به چی حمله کنن💜

تزریق چشمی چیه؟ 

من برای تاری دید آمپول بهم تزریق کردن ولی تو دستم نه تو چشمم

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه منظورتون لیزره یه چند ساعتی باید یکی پیشش باشه...چشماشونو بعد تزریق میندن و چند ساعت نباید نور ب ...

نه لیزر قرار نیست بکنن شبکیه چشمشون نازک شده دیابت هم دارن قرار تو چشمشون آمپول بزنن مرسی عزیزم

2728
توی چشمشون آمپول قراره بزنن عزیزم

خدا شفاشون بده حتما حداقل تا چند ساعت همراه لازم دارن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2738
پشت چشمشون به خاطر دیابت ظاهراً رگاش مشکل داره و نازک شدن شبکیه

آها

نگران نباشین همراهشون برین

پدر من نه درد داشت نه هیچی

فقط همون روز و تو خونه استراحت میکرد و فرداش میرفت سر کار

تا جود روز توی چشمی که تزریق شده لخته خون هست که بعدا جذب میشه

مراقبتهای بعدشو بهتون میگن که مراقب چه علامتهایی باشین

آواستین باید تزریق کنین ؟ 

آها نگران نباشین همراهشون برین پدر من نه درد داشت نه هیچی فقط همون روز و تو خونه استراحت میکرد و ...

من باهاش دکتر نرفتم با بابام رفتن دوتایی و نمی‌ذاره من فردا باهاش برم گفتم بیام خونه مراقبت باشم میگه نمیخاد بابات هست🥺

من باهاش دکتر نرفتم با بابام رفتن دوتایی و نمی‌ذاره من فردا باهاش برم گفتم بیام خونه مراقبت باشم میگ ...

خب پدرتون هست کافیه

فقط یکی باید تو بیمارستان همراهشون باشه همین

تو خونه هم اون روز کار سنگین انجام ندن و استراحت کنن همین

پدر من حدود ۸ ماه تزریق انجام دادن مراقبتهاش همین بود

حتی چند بار تزریقهاش و توی اتاق عمل انجام دادن ولی اومد خونه بدون مشکل

فرداشم رفت سر کار 

خب پدرتون هست کافیه فقط یکی باید تو بیمارستان همراهشون باشه همین تو خونه هم اون روز کار سنگین انجا ...

قربونت بشم من خیلی لطف کردی خدا پدرتو برات نگه داره الهی مرسی از راهنماییت⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩🙏🙏🙏

2706