2737
2734

سلام خانما

پدرم تو نوجوانی منو خیلی ازار داده و تحقیر کرده و حسابی عذابم داده. متاسفانه چون مامانم کم هوشه و حرفامو باور نمیکرد یه خورده طول کشید تا باور کنه تازه هنوزم باور نکرده که اون منو اذیت میکرده. 

خلاصه الان مامانم باهاش قطع ارتباط کرده و راحت شدیم

الان من هرشب کابوس میبینم کابوس اینو میبینم که مامانم خونه نیست یکی همش در میزنه و هرچقدرم ازش سوال میپرسم که کی هستیجواب نمیده. تو خوابمم مثل واقعیت هرچقدر برای مامانم توضیح میدم یکی مزاحم میشه مامانم گوشش بدهکار نیست.

من اکثر شب ها این کابوسو میبینم که یکی پشت دره محکم در میزنه پلیس حرفمو باور نمیکنه مامانم حرفمو باور نمیکنه

تا اینکه

خب

شازده کوچولو به حرفش ادامه داد : « شماها خیلی زیبایید اما تو خالی هستید برای شما نمی شود مرد البته مطمئناً گل من هم از نگاه یک رهگذر عادی ،شبیه شماست؛ اما برای من او خیلی مهمتر از همه ی شماست،به خاطر اینکه او تنها گلی است که به او آب داده ام،تنها گلی که او را در زیر حباب شیشه ای قرار داده ام ،تنها گلی که برایش حفاظی درست کرده ام،تنها گلی که کرمهای روی آن را کشته ام البته به جز دو یا سه کرمی که برایش تبدیل به پروانه شوند او تنها گلی است که به غرولندها یا خودستاییها،یا گهگاه سکوت او گوش داده ام. به خاطر اینکه او گل سرخ من است.🧸🫀

تا اینکه یه چند روز پیش با مامانم دعوام شد. مامانم گفت با بابات درست رفتار نمیکنی بهش زنگ نمیزنی مشکلاتتو بگی و از این چرتو پرتا

بعد دیشب دوباره همون خوابو دیدم اما این دفعه اون کسی که پشت در بود به زور اومد تو خیلی عذاب کشیدم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

تا اینکه چی؟

خدای خوبم من از بچگی آرزوم بوده معلم بشم  منو با قبولی دانشگاه فرهنگیان به آرزوم برسون 🥰 مهربون باش اما ضعیف نباش زمانی پخته میشی که بفهمی نیازی نیست به هرچیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی 😊 
2742
تا اینکه یه چند روز پیش با مامانم دعوام شد. مامانم گفت با بابات درست رفتار نمیکنی بهش زنگ نمیزنی مشک ...

بابات کتکت می زد یا چی ...؟

خدای خوبم من از بچگی آرزوم بوده معلم بشم  منو با قبولی دانشگاه فرهنگیان به آرزوم برسون 🥰 مهربون باش اما ضعیف نباش زمانی پخته میشی که بفهمی نیازی نیست به هرچیزی واکنش نشون بدی یا به هر حرفی جواب بدی 😊 
2740

دیگه خسته شدم فشار روم خیلی زیاده همشم از این دسته خواب های مزاحمت میبینم

مثلا همیشه خواب میبینم از دست یه گله گرگ در حال فرارم یا از دست یکی در حال فرارم یا همین مرد مزاحم پشت در 

[QUOTE=198190152]دیگه خسته شدم فشار روم خیلی زیاده همشم از این دسته خواب های مزاحمت میبینم مثلا همیشه خواب میبینم از ...[/QUOTعزیزم روانشناس و روانپزشک سوادش خیلی بیشتره تو این موضوعا

از گناه کوچک کسی که دوستش داری بگذر ...  چون سرانجام تنهایی با تو کاری خواهد کرد که از گناه بزرگ کسی بگذری که دوستش نداری...!
دیگه خسته شدم فشار روم خیلی زیاده همشم از این دسته خواب های مزاحمت میبینم مثلا همیشه خواب میبینم از ...

امکانش هست بری پیش روانپزشک؟! 

تا روح و روانت بیشتر از این آسیب ندیده برو تا درمانت کنه... 

کاااش این بهار خدا، خدایی را در حقم تمام کند و تو را به من عیدی دهد. 🌸🌸     دیگه منتظر نی نی نیستم... خداحافظ نی نی. بهار 400
بابات کتکت می زد یا چی ...؟

شکسته شکسته نتوان گفت
ولی یقین دارم
دلم ترک خورده،
ندانم این چه داغی، داغ
بر این شکسته حک خورده
شناسم آن و نتوان گفت
که از کدام دستی
بر این غریب پیر غمگینم
چنین به شلاقی، مهیب و آتش بار
کتک، کتک، کتک خورده
ولی یقین دانم