2733
2734
عنوان

دررابطه باتاپیک بچه دزدی

1805 بازدید | 106 پست

دخترم سه سالش بودوپسرم پنج ساله،

بچه هاموبردم پارک نزدیک خونمون،

نزدیک غروب پارک کم کم داشت شلوغ میشد،منم بچه هاموپارک میبرم غیرازدوتابچم هیچ چیزدیگه ای ونگانمیکنم،دخترم رفت پشت سرسره ها،حدوددودقیقه جلوچشم من نبودبلندشدم برم دنبالش،

دیدم بدوبدواومدپیشم،تودستشم یه شکلات بود،شکلاتوگرفتم انداختم سطل آشغال،رفتم پشت سرسره هاروببینم ،تابدونم کی به بچم شکلات داده،دیدم هیشکی نیس

توکیفم بیسکوییت داشتم،به دخترم جای شکلات،بیسکوییت دادم

حدودده دقیقه بعد،دخترم به فاصله ی چن متری من درست روبروم داشت بازی میکرد،

یه خانوم قدبلندبامانتوبلندمشکی وآرایش غلیظ،اومدپیش دخترم،یه کم اطرافونگاکرد،بعد،خیلی بااحتیاط دست دخترموگرفت

دخترمم انگارنه انگاراین خانم غریبه هس، بایه  دستش بیسکوییت میخورد،بایه دستشم دست خانموگرفته بود،

یهونمیدونم ازکجاشش هفت تاآقاوخانم اومدن دوردخترمواون خانم حلقه زدن

طوریکه دخترم اصلا دیده نمیشد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای این چیزها رو میشنوم تپش قلب میگیرم

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2731

خوبببببببب بعددددددد

چقدر سختـ استـ همرنگـ جماعتـ⁦👥ــ شدنـ ، وقتی کهـ جماعتـ خودش از هزار رنگ است ...                                                                  حلال تون نمی کنم اگه توی تاپیکای عکس و دعوا تکم نکنید😁😌🥺

خب 

وااایی چه لحظه بدی 😔😔

دست و پا گر بشکند با نسخه درمان میشود/ چشم گریان هم دمی با بوسه خندان میشود/ ای خدا هرگز نبینم بشکند قلب کسی/ دل شکسته باطنش از ریشه ویران میشود....دِل مَرَنجان که زِ هَر دل بخدا راهی هست ....چه زیبا گفته مولانا : تا نباشد امر حق برگی نیفتد از درخت 

خب کیا مثل من برگاشون ریخته بیام جمشون کنم🤐

●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

یا خدا 

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
از طرف همه انلاینا خبببب

دمت گرم😂😂😂✌️

از الان دلم واسه پسرم میسوزه 😥پس فردا میخوام برم مدرسه دنبالش، همکلاسیاش میگن:اوووووف! چه مامان جیگری😌🤤بچه ام اعصابش خورد میشه خو😒
2706