2737
2734
عنوان

تو رو خدا یکی بیاد منو نجات بده

1333 بازدید | 30 پست

به خدا خواب خواب بودم بیدارم کرد جیش دارم 

باز خوابم برد بیدارم کرد اب میخوام باز خوابیدم بیدارم کرد میسداک بزنم 

اخ چی بگم همه ی بچه ها از مسواک فرارین این ۲۴ ساعت مسواک میزنه 

دیگه خوابم نمیبره🥺🥺🥺🥺

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای خداااا😍😍😂میسداک  چن سالشه

مامان شدن یعنی حالا دیگه تنها نیستی💕 و یه همدم کوچولو داری که کافیه دستتو بذاری رو دلت♥️ و کلی باهاش حرف بزنی و آروم آروم به آرامش برسی.🤩 مامان شدن یعنی نه ماه نچشیدن یک خواب آسان🤰، یعنی نصف شب بلند شدن که مبادا بد خوابیده باشی و نی نی ات🍼 یه وقت ناراحت باشه..عشق مامان خوش اومدی تو دلی مامانی دختر گلم❤️❤خدایا این لحظه های ناب رو نصیب همه اونایی که منتظرن بکن دامنشون رو سبز کن🤲☺️
2728

بهشون بگو وقتی خوابم بیدارم نکنید یا قبل از اینکه بخوابی اونا رو بخوابون

اغلب وقتی امیدت را از دست میدی و فکر میکنی این آخر خطه ، خدا از بالا بهت لبخند میزنه و میگه : آرام باش عزیزم این فقط یک پیچ بود نه پایان!!!!
2738
چن سالشه؟

۲سال و ۸ماه

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    

مامان بودن درسته که خیلی حسِ شیرینی و خوبیه ولی خیلیی سخته🥺

من که فکرنکنم بتونم از پسِ مسئولیتش بر بیام😕

لالایی بخونم برات؟😂

حال دلم خوب نیست یه صلوات برام میفرستی مهربون؟   دوست دارم زندگیم و بدم دست کسی بگم میشه یه دقیقه اینو بگیری؟!   بعد فرار کنم😅🙂ته مانده ی من است مراعات کنید!دنیا لج کرده باهام🥺بسکه گفتم روبه رام🙃من دروغهه خنده هام🙂خیسِ خیسم خب از اشک😢هی زمین خوردم همش😪خالیه دور و برم😞باز چی اومد به سرم؟😔هرچی به سرم بیاد حقمه میدونی چرا؟! چون با همه خندیدم با همه مهربون بودم به همه کمک کردم براشون هیچی کم نزاشتم حتی بخاطرشون گریه کردم!!!ولی اونا تو دلشون بهم گفتن آویزونِ احمق!من اگه حافظ بودم مردم با سهراب سپهری فال میگرفتن☹خدایا میگما من که عقل درست حسابی ندارم مواظب گند زدنام تو قسمت های حساس زندگی باشه🙏🙄خدایا یعنی میشه که بشه؟! 
وای خداااا😍😍😂میسداک  چن سالشه

۲سال و ۸ماه 

دیوونم کرده

بهشون بگو وقتی خوابم بیدارم نکنید یا قبل از اینکه بخوابی اونا رو بخوابون

ووی امان مگه حالیش میشه ۲سال و ۸ ماهشه حالا تو تاریکی نشسته لگو بازی میکنه

ووی امان مگه حالیش میشه ۲سال و ۸ ماهشه حالا تو تاریکی نشسته لگو بازی میکنه

😂😂😂 

اغلب وقتی امیدت را از دست میدی و فکر میکنی این آخر خطه ، خدا از بالا بهت لبخند میزنه و میگه : آرام باش عزیزم این فقط یک پیچ بود نه پایان!!!!
2706