2733
2734
عنوان

کاربر اقا

182 بازدید | 21 پست

خیلی برام جالبه یه سری از وجود کاربر اقا تو سایت نارضایتن ولی وقتی زیرپستی یه کاربراقا پست میزاره همه میریزن سرش ریپلی میزنن!!

اول اینکه نی نی سایت سایت تبادل نظره مثل اینستا که پراز عکس وفیلم دختروزن باشه نیست!!

دوم اینکه کاربر اقایی که اینجاس کسیو مجبور نمیکنه ریپلیش کنن یا به اجبار درخواست دوستیشو قبول کنه

این خود ما هستیم فضارو برای اقایون فراهم میکنیم مسلما مردی که اینجا عضوه اگه بهش بی توجه باشیم ریپلی نکنیم وقتی ببینی خبری نیست خودش میره جای دیگه این همه حساسیت نداره ولی وقتی میبینن یه نظر میدن بالای ۲۰تا خانوم هی ریپلی میزنن حرف تو حرف میشه بساط سرگرمیشو فراهم کردیم خب کدوم مردی بدش میاد!!

نظر شما چیه در مورد حضورشون؟!!

وزن فعلی۸۳🤦‍♀️وزن هدف ۶۵🙆‍♀️گروه رز قرمز🌹

هرچند روز یبار یکی باید از این تاپیکا بزنه😐😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

چی بگم خاهر🤧

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

والا من که بیشتر اسمارو اصن نمیفهمم اقاس یا خانوم 😑😐😶

انقد مبهمه مثه عدد میذارن اسم کارتون میذارن همین کاپ کیک فک میکردم مرده 😂🤭تازه اردشیرم میگفتم اقاس 

صرفا بعضیا مثه من جهت تعامل و هم فکری ریپلای میکنن نه جنسیت 😇چون بعضی مامانام اسم بچه های پسرشونو میذارن 

هم دیگرو که نمیبینن شما از کجا میدونی دوستی رو پذیرش میکنن 

یه قانونی هست که میگه :هـمـیشـه ی جـوری زنـدگـی کـن کـه اگـه رفـتـی جــلـوی آیـنـه روت بـشـه بـه چـشـمـای خـودت نـگـاه کنی  

اینجا اسمش روشه سایت بارداری زایمان و بچه داری و خانماس....لاعقل ی نظری هم میدن این اقایون باید احترام خانمارو نگه دارن حرف زدن بلد باشن هرکسیم ک ریپلی میکنه میخواد بهش بفمونه حرفش اشتباه بوده....والا من نمیدونم واس چی میان مثلا...مثلا میان بگن پریودیشون فلانجور شده یا چند ماهشونه چیکار کنن....

ما اگه زندگیمون جذاب بود که روزی سه بار گوشیمونو شارژ نمیکردیم👌
والا من که بیشتر اسمارو اصن نمیفهمم اقاس یا خانوم 😑😐😶 انقد مبهمه مثه عدد میذارن اسم کارتون میذار ...

دقیقا

یه قانونی هست که میگه :هـمـیشـه ی جـوری زنـدگـی کـن کـه اگـه رفـتـی جــلـوی آیـنـه روت بـشـه بـه چـشـمـای خـودت نـگـاه کنی  

اینا همش حرف و شعاره کسی توجه نمیکنه

وقت حرف زدن همه میان میگن مخالف وجود مردا هستن و به شدت میکوبنش بعد فقط کافیه یه تاپیک سرگرمی با حضور مردا زده بشه که دیگه همه خودشونو نشون میدن

(من اصلا مخالف مردا نیستم ولی خداییش خیلی ضایعه یه مرد تو سایت زنان و زایمان شرکت کنه🥴)

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞

من که تو هر تاپیکی که بتونم نظر میذارم البته اگه مخالف شئونات باشه نه اصلا تگاه نمیکنم  استارترش مرده یا زن یعنی نمیرم ببینم نظر میذارم...برام فرقی نداره زنه یا مرد سوال پرسیده بلدم جواب میدم فان باشه میخندم و...خیلی رو جنسیت کلید نکنید انسان بودن مهم تره‌...والا اینجا از زنا بیشتر زخم میخوریم گاها...

تربیت نااهل را چون گردکان بر گنبد است...
هرچند روز یبار یکی باید از این تاپیکا بزنه😐😂

اخه الان تو یه تاپیک تا یه اقا پست گذاشت همه ریختن سرش اونم جواب همرو میداد تازه خانوما میگفتن چه پرروعه هنوز جواب میده!!خب اگه کسی محل نده ریپ نزنه حرفی نداره با کسی بزنه که

وزن فعلی۸۳🤦‍♀️وزن هدف ۶۵🙆‍♀️گروه رز قرمز🌹