2733
2734
عنوان

شما بودین چه میکردین؟

162 بازدید | 8 پست

جاری کوچیکم زایمان کرده امروز به نظرتون برم دیدنش آخه اون برای من نیومد موقع زایمانم به خاطر یه اختلاف که من هیچ تقصیری نداشتم و فقط همین قدر بگم که برادرشوهرم به شوهر من کمک مالی کرد چون ورشکست شده بود قبل ازدواجش بعد زنش فهمید عروسیش دعوتمون نکرد دو سال پیش منم تازه حامله شده بودم

شوهرم میگه بخاطر داداشم که کمک کرده بهمون بیا بریم ولی خیلی ناراحتم نمیدونم چیکار کنم

برو بزار بده اون باشه

من این امضارو از یه کاربر برداشتم عالی بود جان مادر نمی آیی؟؟چین های پیشانی مادر به تعداددلخواهت نرسیده؟؟جان مادر......میدانی تصمیم دارم وقتی به دنیا آمدی یا حتی در دلم جوانه زدی و کلبه ی احزانم را گلستان کردی چه صدایت کنم؟(ستیا.محمد)جان مادر راستی  جایت خوب است.دلت برای نوازش های مادرانه تنگ نیست که نمی آیی؟جان مادر جان جانانم چه لذت بخش است وقتی حس میکنم تو هستی ودست روی شکمم بگذارم ..وبگویم جان مادر.عشق مادر خانه سوت وکور است نمی آیی ؟؟چه زیباست در جمع باشم وتو فریاد بزنی مامان وبگویم جان مادر خدا در نزدیکی توست؟؟؟اگر دیدی یا صدایی از او شنیدی بگو مادرم منتظر من است .اجازه بگیر وبیا به درونم تا از درونم تا وجودم و قلبم برایت آشیانه بسازم تا آرزوی عشقم برآورده شود وبابای تو شود راستی جان مادراز الان باید بگویم باید به همسرم باباجون بگی جان مادر پیشانیت را بوسیدن آرزویم شده وقتی که بدنت چند روز شسته نشده باشد و بوی شیر بدهی ولباس نوزادی به تن کنی دلم می خواهد ماچی  از بین دوابرویت بزنم وبگویم خدایا شکر .آخ که قلبم تیر میکشد به آن لحظه فکر میکنم.تنم می لرزد.من دوستت دارم حتی الان که ندارمت. من عاشقت هستم جان مادر .مرا رها نکن از این همه گریه های شبانه خسته شده ام  دیگر توانی برایم نمانده !!!!تورا میخوام جان مادر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بخاطر شوهرم خیلی کارا کردم.اگه دلش بخواد برم میرم

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.

من باشم شاید نرم نمیدونم تصمیم سختیه اما اگه بخاطر شوهرم مجبور باشم برم اونجا زیاد باهاش گرم نمیگرم حال احوال نمیکنم فقط در حد یه مهمون میرم و نیم ساعت میمونم و میام

2740