2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره عزیزم واقعا حس بدیه

ولی سعی کن زیاد برا فک کردن ب این خاطرات وقتتو هدر ندی

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،

همه دارن از این خاطره ها،ولی نمیدونم چرا من یادم نمیاد چه کسی چه جوری بهم بدی کرده فقط این یادم می مونه که از اون فرد یه بدی دیدم و هر وقت اون فرد و می بینم وایب منفی میگیرم 

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           

یه درصد فکر کن کسی باشه تو دنیا خاطره تلخ نداشته باشه

اما همین تلخی های زندگی آدمو میسازه و ازمون یه کوه میسازه💔💔💔

از سال ۹۵ تا عید ۹۹ خواننده خاموش بودم😜 فروردین ۹۹ عضو شدم تا دوهفته پیش که دیگه نتونستم وارد کاربریم بشم😏 این کاربری جدیدمه🙂🙂

بار آخری که برادر ۲۳ساله مو دیدم تو آشپزخونه ی خونم بود...نشسته بودیمو گپ میزدیم...بعد رفت

شب خوابیدو صبح بیدار نشد...ایست قلبی

بخاطر کرونا بغلش نکرده بودمو بوسش نکرده بودم بار آخری که دیدمش

حسرتش تا عمر دارم به دلمه

یه بار از امتحان جامونده بودم سخت ترین روزم بود🙈😥💔

تدریس خصوصی زیست وریاضی وفیزیک و شیمی پایه و کنکور با مبلغی که رضایت داشته باشید😍خودمم دانشجو ام و رتبه زیر ۵۰۰  منطقه ۲کنکور۹۹ بودم و امیدوارم که بتونم کمک کنم به دوستای عزیزم

مرگ شوهرم .... حتی یه غذا هم درست حسابی نمیتونم بخورم همش میگم این غذا رو دوست داشت نمی‌خورم 

یا هر چیزی که منو یادش بندازه 

کجا باید برم یه دنیا خاطرت تو رو یادم نیاره😔                      کجا باید برم که یک شب فکرتو منو راحت بذاره😔                 چه کردم با خودم که مرگ و زندگی برام فرقی نداره😔           محاله مثل من توی این حال من کسی طاقت بیاره😔           کجا باید برم که تو هر ثانیم تو رو اونجا نبینم 😔                   کجا باید برم که بازم تا ابد به پای تو نشینم😔                      قراره بعد تو چه روزایی رو من تو تنهایی ببینم😔                    دیگه هر جا برم چه فرقی میکنه از عشق تو همینم😔
2706