2737
2734
عنوان

شوهر بدقلق وبچه ننه

135 بازدید | 18 پست

مادرشوهرم چشمشو عمل کرده بود بعدانتظار داشت من برم خونشوجاروکنم که نرفتم به تازگی هم مامانم کرونا گرفته بود خونش نیازبه خونه تکونی داشت که شوهرم نزاشت میگه مامانم وقتی مریض بود تویه جارو نزدی خونشو الان میری خونه تکونی مامانت

شاید حق داره شایدم نه

دردی‌که‌انسان‌را‌به‌سکوت‌وامیدارد،بسیارسنگین‌تراز دردیست‌که‌انسان‌رابه‌فریادوامیدارد...انسان‌ها‌به فریادهم‌میرسند،نه‌‌به‌سکوت‌هم...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگفتی ابجی مفت خورت بره خونه ننشو تمیز کنه

بهشت زهرا زیباترین نقطه جهان است وقتی تو از انجا میگذری و مرگ چیز مهمی نیس اگر دست در دست تو داشته باشم چش قشنگم🖤ماه من را برده ایی ماهت بمیرد اسمان🖤از وقتی نکردی بغلم خاب رفته کل تنم🖤erfanam🖤امضامو خوندید یه فاتحه واسه شادی روح عشقم بخونید 🖤پروفم خودمو عرفانیم🖤 
2728
2740
شوهرتوام اینطوریه؟؟  

من متاسفانه حرف گوش کن نیستم. یعنی نسبت به خونوادم با کسی شوخی ندارم عزیزم مادرت متاسفانه کرونا داره شاید میترسه شمام مبتلا بشی و اینجوری اونم مبتلا بشه😔 کاش آش و غذا درست کنی یجوری براش بفرستی

من متاسفانه حرف گوش کن نیستم. یعنی نسبت به خونوادم با کسی شوخی ندارم حالا عزیزم مادرت متاسفانه کرونا ...

براش غذا میپختم دوسه روز یه بارم ازدور میرفتم میدیدم وهرروز زنگ میزدم الان که خوب شده نمیزاره برم کمکش کنم خونه روتمیزکنیم

براش غذا میپختم دوسه روز یه بارم ازدور میرفتم میدیدم وهرروز زنگ میزدم الان که خوب شده نمیزاره برم کم ...

اگه مطمنی کامل خوب شده پس نگران نباش خودش خونشو تمیز میکنه .. چکار میشه کرد مردا بی منطقن. مادرت که راضی نیس بینتون دلخوری پیش بیاد 

آیا شوهرتوام همچین اخلاقاتی داره

برا من احساساتیه ببینه جوابشو ندادم سکوت کردم ناراحتم یا گریه میکنم کوتاه میاد میگه باشه هر کاری دوسداری انجام بده به حرف من نباش حالا اونموقع ناراحت بودم یچیزی گفتم... مونده به قلق همسرت برا توام اگه همسرت احساساتیه از در مظلوم نمایی برو جلو ولی اگه روحیه خشن و بداخلاقی داره کاریش نمیشه کرد