2733
2734
نه استارتر اشتباه میکنی دایره ای که میچرخه یعنی حاملگی بعدش اگه سمت خودت بیاد پسره برعکسش دختره مثل ...

واسه من اصلا بالا پایین نمیره 

من یه پسر دارم

چرخش و چپ و راست میره فقط

خدای خوبم... تمام امیدم به خودته... ممنون که من رو بخشیدی و لایق مادر شدن شدم 😘🥰
اولش باید پسرت رو نشون بده که دایره است بعد بچه بعدی که یا چپ وراست یا دایره میره

اها من فک کردم شکم فقط همون حاملگی رو نشون میده

خدای خوبم... تمام امیدم به خودته... ممنون که من رو بخشیدی و لایق مادر شدن شدم 😘🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

واسه من اصلا بالا پایین نمیره  من یه پسر دارم چرخش و چپ و راست میره فقط

چی بگم طبق عکسی ک گذاشتمه و روی اطرافیانم انجام دادم درست بوده 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2731
اها من فک کردم شکم فقط همون حاملگی رو نشون میده

نه رو سکم هم به ترتیب از اول تاآخربن بچه رو نشون میده

وزن اولیه۸۳ 💜💜💜هدف اول۷۵💜هدف دوم۶۹💜هدف سوم۶۰💜💜💜 شروع رژیم ۱۰/۱۰/۱۴۰۱  وزن فعلی ۸۱

من میخوام سال بعد اقدام کنم ولی نگرانم برعکس بشه بااین تا حالا صدبار گفتم حالتش عوض نشد واسه هرکی میگیرم درسته

وزن اولیه۸۳ 💜💜💜هدف اول۷۵💜هدف دوم۶۹💜هدف سوم۶۰💜💜💜 شروع رژیم ۱۰/۱۰/۱۴۰۱  وزن فعلی ۸۱
من میخوام سال بعد اقدام کنم ولی نگرانم برعکس بشه بااین تا حالا صدبار گفتم حالتش عوض نشد واسه هرکی می ...

بیا واسه منم بگیررررر😀😀😩😩

من میخوام سال بعد اقدام کنم ولی نگرانم برعکس بشه بااین تا حالا صدبار گفتم حالتش عوض نشد واسه هرکی می ...

بذار من انومالی برم‌ببینم چی میشه

سلام عزیزان این روش که میگید خطی پسر گرد دختر کاملا اشتباه صحیح ترین روش اینه که اگر عمود حرکت کرد ...

سلام عزبزم سما که الان مسر بارداری قبلا باروش ابن سینا پسر نسون میداد قبل از بارداری میخوام بدونم حقیقت داره ؟؟

سلام عزیزم رفتید انومالی چیشد

پسر شد عزیزم 

برای من وسر قبلیمو درست گفت اینو غلط😀😅شایدم چون خودم میگرفتم اینجوری نشون میداد واقعا باورم نمیشد دومیمم پسر بشه 😅

پسر شد عزیزم  برای من وسر قبلیمو درست گفت اینو غلط😀😅شایدم چون خودم میگرفتم اینجوری نشون میدا ...

عه مبارک باشه عزیزم صحیح و سالم باشه خواست خدا بوده جنسات جور شدن

یا رب نظر تو برنگردد نظر روزگار سهل است
سلام عزبزم سما که الان مسر بارداری قبلا باروش ابن سینا پسر نسون میداد قبل از بارداری میخوام بدونم حق ...

گرد میچرخید همیشه ولی پسر شد😅

عه مبارک باشه عزیزم صحیح و سالم باشه خواست خدا بوده جنسات جور شدن

اره دیگه خواست خدا هرچی باشه حتما صلاح بوده

2706