2733
2734
عنوان

خاستگار

108 بازدید | 12 پست

سلام

خالم ب مامانم گفته ک برای پسرش نظری پیش من دارن و نظر مامانم رو خواستن و مامانمم گفته ک الان بحث مهم خود دختر و پسرن و دیروز مامانم بهم گف نظرت درموردش چیه؟

راستیتش خیلی نمیشناسمش و فقط باهم بچگی بازی میکردیم من فقط ۱۸ سالمه و هیچ شناختی هم ندارم ازش ولی ازش بدمم نمیاد بنظرتون اگر خالم خودش ازم پرسید من چجوری جوابش بدم ک اونقدرم بی میل نیسم ولی هیچ شناختی هم ندارم و اول از همه باید خوب بشناسمش و بعد تصمیم بگیرم و الان هم صد در صد تا چندسال اینده قصد ازدواج ندارم 

میان خونتون

باهم صحبت میکنید با اجازه خانواده بیرون میرید بعد نامزدی و عقد

البته خیلی زوده برات 

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میان خونتون باهم صحبت میکنید با اجازه خانواده بیرون میرید بعد نامزدی و عقد البته خیلی زوده برات&nb ...

اره خودمم میدونم ازدواج ک الکی نیست دوطرف باید واقعا ب این شعور رسیده باشن و اصلا و ابدا تا موقعی ک مطمئن نشدمم قصد ازدواج ندارم لااقل تا ۲۴ سالگی 

مامانمم گفته ک امسال تازه کنکور داده و خیلی بچه هست اونا هم گفتن قرار نیست ک الان ازدواج کنن وقتی هردوشون ب جایی رسیدن ازدواج کنن 

سنت کمه نفس. درستو بخون

واس درس هم امسال کنکور دادم ببینم خدا چی میخواد 

الان اصن قصد ازدواج ندارم ب شعورش نرسیدم هنوز خیلی بچم میخوام ب صورت محترمانه اینو بهشون بگم ک ناراحتم نشن بنظر شما همینا رو بهشون بگم؟

2738
عزیزم دوتاتون خیییییلی بچه این مخصوصن آقا پسر

اره صد در صد ایناهم نمیگن ک الان مثلا ازدواج کنید خودمم خیلی حس بدی بهم دست میده ک مثلا بخوام سال های سالها مثلا اسم روم باشه ک مثلا مال همیم

میخوام اگ ازم پرسیدن هم بگم ک خیلی سنم کمه و اصلا ب ازدواج فکر نمیکنم و هنوز ب سن ازدواج نرسیدم و مخالف اینجور روابط هسم بنظرتون خوبه؟

اره خودمم میدونم ازدواج ک الکی نیست دوطرف باید واقعا ب این شعور رسیده باشن و اصلا و ابدا تا موقعی ک ...

نمیشه که عزیزم یا باید فکرتو بذاری رو درس یا ازدواج

هر دو باهم ممکن نیست تو این سن چون هوش هیجانی بالائه بیخیال درس میشی

۲۲ به بعد سلف کنترلت بهتر میشه اون موقع فکر کن

منظور اونا هم چند سال نیست که شما بشه ۲۴ سالت

نهایتا ۶ ماه تا یک سال

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜