2737
2734
عنوان

بچه هام کرونا گرفتن

743 بازدید | 17 پست

خدا رو شکر روزهای سخت اش داره تموم میشه

ما از اولین روزی ک کرونا اومد مطلقا بیرون نرفتیم.فقط خونه مامانا اونم خیلی کم.مثلا خانواده خودم رو پنج بار ندیدم!

تا حالا از نزدیک دیدین کسی بیشتر از یکبار تست بده و کرونا مثبت شده باشه؟

معذرت میخوام بار اول تستون مثبت شد 

پی آر سی دادین 

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
باباشون پی ار سی داد مثبت بود بعد یکی از بچه ها تب کرد و سرفه. رفتبم همه پی ار سی بچه ها مثبت شدن

ابجی من خالم مثبت بود اومد به منم داد برام دعاکن 🧡

ضعفت را به خدا بده و او قدرتش را به تو عطا میکند🧡💫سوالات کنکوری و مشاوره انتخاب رشته و بیماری‌های دندان و اعصاب کشی و گرافی های دندان و سوال در باره رشته دندان پزشکی  در حد توان پاسخ میدم
2738
ابجی من خالم مثبت بود اومد به منم داد برام دعاکن 🧡

ما که از خونه بیرون نمیریم اصلا

بچه رو بردم دکتر عین جزامیا خودم و بچه دوتا ماسک زده بودیم حتی ب میز دکتر نزدیک نمیشدم خودش اومد جلو بچه رو معاینه کرد.خیلیییی رعایت میکنم

انشالا ک بخیر میگذره.یک هفته اولش یکم سخته

سلام عزیزم.

الان دیدم شما مشکل مشابه من داشتی نوزاد من تو آزمایش ۵روزگی عدد تیروییدش۵/۱بود زنگ زدن گفتن مشکوکه الان تو آزمایش۸روزگیش هم ۵ دراومده انگار زیر ۵ باید باشه.

زنگ زدن از بهداشت که بیایین ببرین آزمایشگاه خصوصی وریدی(آزمایش خون )بگیرین.

از نگرانی دارم میمیرم

از خانومه پرسیدم گفت۵۰درصد بعد ازمایش وریدی عددهاشون خوب بوده اما بازم نگرانم

ممکنه چیزی نباشه یعنی؟😔

خیلیا میگن چون زردی داره مشکوک شده.

خودم کم کاریی تیرویید خفیف تو بارداری داشتم

2706