2737
2734
عنوان

خییلی عذاب وجدان دارم 😢😢

275 بازدید | 20 پست

سلام.امروز دفتر خدمات قضایی بودم یه خانمه حدودا 65 ساله  اومد پیشم گفت خانم میتونی به من 20 هزار تومان بدی.از نظر پوشش متوسط بود، و بهش نمی امد اهل گدایی باشه .فک کنم پول رو برای پرداخت هزینه ای تو دفتر خدمات قضایی میخواست منه بی شعور نمیدونم چرا اون لحظه گفتم ندارم و خانمه پیش یه نفر دیگه ام رفت از اونم درخواست پول کرد اونم بهش پول نداد و خانمه با ناراحتی رفت😢

الان مدام دارم خودمو سرزنش میکنم و از خدا میخام منو ببخشه .حالم خیییلی بده نمیدونم چکار کنم آروم بشم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه اصلا ناراحت نباش . مد شده این کارا. میوه فروشی هم میرم من خانمای معمولی میان میگن پول بده هندونه بخرم. موز بخرم .  میدونم اوضاع بده. منم والا به زحمت خرید میکنم. ولی بعضی اخلاقا داره تو جامعه رواج پیدا میکنه. خودتو سرزنش نکن. یعنی اون ۲۰ هزار تومن نداره چطور تا اونجا اومده. کس و کارم نداره ازشون بگیره؟ نمیشه که اینطوری . 

یه خانم مستقل و قوی 
نه اصلا ناراحت نباش . مد شده این کارا. میوه فروشی هم میرم من خانمای معمولی میان میگن پول بده هندونه ...

دوستم میگه حداقل 10 تومان رو بهش میدادی شاید واقعا آبرومند بوده و واقعا نداشته

2738
دوستم میگه حداقل 10 تومان رو بهش میدادی شاید واقعا آبرومند بوده و واقعا نداشته

نه ندید.  این رفتارا رو فقط تشویق میکنین زیاد بشه. برای کسی که محتاجه راه زیاده برای کمک خواستن. 

یه خانم مستقل و قوی 

منم یه بار این اتفاق افتاد نه به اون صورت.داشتم بامیه میخریدم .یه خانوم اومد گفت یه شیر مال بده ۵۰۰ هم قرض داشتی ۲تا بده .وضعش هم زیاد جالب نبود اونجا هم شلوغ.فروشنده برگشت با حالت بد گفت کجا من به تو قرض داشتم.اومدم خونه هی با خودم میگفتم کاش خودم میخریدم میدادم بهش ماه رمضون هم بود گفتم حتما گشنه بود الانم یادم نمیره😔

یه صلوات کوچلو برای تو دلیم بفرستین دیگه.ایشالاه ۱۰۰برابرش به خودتون برگرده😍👼💫💫�

تو اینجور موارد بهتره کمک کنیم شاید ادم با ابرویی باشن .مبلغ زیادی نیست .بیایم به همدیگه رحم کنیم .بنده خدا حتما خیلی خجالت کشیده اون لحضه میشه ممکن برای خودمون هم پیش بیاد چه حالی میشیم اون لحضه

یه صلوات کوچلو برای تو دلیم بفرستین دیگه.ایشالاه ۱۰۰برابرش به خودتون برگرده😍👼💫💫�

تقصیر ما نیست گاهی اینقدر بعضیا از محبت مردم سواستفاده میکنن و خودشون با اینکه مشکلی ندارن گدایی میکنن 

ما نسبت ب کسایی که محتاجم باشن بدبین میشیم

عزیزان میشه برای حل مشکلم ی سوره کوثر بخونی؟😓اسمم فاطمه است.اگه خوندی بگو ک منم برات بخونم💙/ی نفر برام مزاحمت ایجاد میکنه/ میشه برام دعا کنید زندگیم به آرامش برسه 💙
منم یه بار این اتفاق افتاد نه به اون صورت.داشتم بامیه میخریدم .یه خانوم اومد گفت یه شیر مال بده ۵۰۰ ...

فک میکنم تو این شرایط خدا  داره مارو امتحان میکنه 

الان دیگه براش هیچ کاری ازم برنمیاد😢

داشتم فک میکردم فردا برم اونجا شایدم ببینمش  

منم عذاب وجدان گرفتم ای کاش میدادی شاید واقعا نادار نبوده اما ناچار بوده

گاهی فکر میکنم درست از همون لحظه ای که دستای کوچولوتو توی مانیتور دیدم با انگشتای ظریفت فهمیدم دنیا میتونه برام اندازه ی دستات باشه و معنای زندگی یعنی بودنت عشق کوچولوی من با دستای خوشگلت برا همه کسایی که آرزو دارن مامان بشن دعا کن ‌خدا یدونه مثل تو بزاره تو دلشون ‌‌‌تا معجزه ی خدا رو حس کنن❤❤تیکر تولد گل پسرمه به وقت یک سالگی🥳