2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میترسم سلام بر ابراهیم و سه دقیقه در قیامت رو بخونم زیادی متحول شم😅

من سه دقیقه رو خوندم 😬

اره متحول کنندست😅

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
2731
بله بعضیا میگن فقط مثبت فکر کن تمومه و این اشتباهه اما نه فیلم راز نه کتابش ‌ نه کتاب ۴ اثر فلورانس ...

قانچن جذب رو هم میگن که بازم اعتقاد ندارم 😅

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
نخوندم چطوریه خیلی بد!؟

برای من جذابیتی نداشت تا نصفه خوندم گاهی بدون سانسور می شه

و هم اینکه من کتابای طنز و هیجانی دوست دارم اونایی  که آدمو تشنه خوندن می کنن نه  کتابای روتین وار من داخل رمان های خارجی اون گرمای محبت و نمی بینم انگارسردن

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
من سه دقیقه رو خوندم 😬 اره متحول کنندست😅

چطوری شدی😆من میترسم خیلی مذهبی شم😅گفتم بدمش مامانم بخونه بعد گفتم نه ولش کم الکی گیر میده اینم بخونه دیگه میگه در راه خدا و...گیر میدم😐😅

https://harfeto.timefriend.net/16360170073699 نظری حرفی حدیثی؟   
میترسم سلام بر ابراهیم و سه دقیقه در قیامت رو بخونم زیادی متحول شم😅

سلام بر ابراهیم دیدت وعوض می کنه نگاهت تغییر می ده 

شاید باورت نشه ولی من اون آدمی که بعد خوندن این کتاب می شم و خوشم میاد 

انگار دیگه از چیزی نمی ترسم 

نگاهم به زندگی تغییر می کنه 

حالم انگاری خیلی خوب می شه  دغدغه های الکیت از بین می ره

رابطتت با آدما    خیلی بهتر می شه

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
برای من جذابیتی نداشت تا نصفه خوندم گاهی بدون سانسور می شه و هم اینکه من کتابای طنز و هیجانی دوست د ...

درسته 😅

سلام بر ابراهیم دیدت وعوض می کنه نگاهت تغییر می ده  شاید باورت نشه ولی من اون آدمی که بعد خوند ...

چطوری میشه؟

ادم مذهبی میشه؟

بله منم میدونم اگه تغییر کنم اون موقع خوشم میاد ولی الان خوشم نمیاد😅وسوسم نکن😂بدم مامانم بخونه گیراش بیشتر نمیشن؟😁

https://harfeto.timefriend.net/16360170073699 نظری حرفی حدیثی؟   
چطوری شدی😆من میترسم خیلی مذهبی شم😅گفتم بدمش مامانم بخونه بعد گفتم نه ولش کم الکی گیر میده اینم بخو ...

خیلی مذهبی که نه 

حواسم بیشتر به خودم و روابطم با دیگران بود 

2706