2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

راز و چهار اثر اعتقاد ندارم تو نت هم میتونید دلایلش رو بخونید 

کلا مثبت اندیشی بی دلیل اعتقاد ندارم 

و کتاب های علمی بیشتر میخوندم الآنم منتظرم کنکورم تموم بشه برم دوباره بگیرم بخونم  

مثلا عقاید یک دلقک ، زنان کوچک ، باشگاه پنج صبحی ها ...

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
کسایی که کتاب رازروخوندن لطفابگین توزندگی چطورازش استفاده میکنین منظورم قانون جذبه

اول فیلمشو ببینین تا براتون انگیره ایجاد کنه

بعد یاد میگیرین که هر وقت نا امید هستین چه رفتارهایی داشته باشین

وقتی بتونین حس های منفی رو کنترل کنین در قدم بعدی خواسته هاتونو کامل و شفاف بخواین و متمرکز شین و بعد بسپارین دست خدا

زمان میبره تا بتونین چیزی و جذب کنین اما وقتی راهشو یاد گرفتین تمومه

2731
راز و چهار اثر اعتقاد ندارم تو نت هم میتونید دلایلش رو بخونید  کلا مثبت اندیشی بی دلیل اعتقاد ...

ولی یه واقعیته 

حتی اگه انکارشم کنین بازم تو زندگی تاثیر داره افکار

مثبت اندیشی بی دلیل و بدون تلاش نتیجه ای نداره

قانون راز در کنار عقل و منطق جواب میده 

لطفا هرکسی اسم کتاب رو میگه بگه روی رفتاراش و موفقیتاش یا در کل کدوم امور زندگیش تاثیر مثبت گذاشته م ...

کاش اولین کامنتو میدادین😅

https://harfeto.timefriend.net/16360170073699 نظری حرفی حدیثی؟   
عالیه باعث شد حرکت کنم ان شاء الله بتونم پیشرفت هم کنم

ان شالله

لااقل هرچیو می ترکونین گوگلو نترکونین من باهاش خاطره دارم💔 گوگل یار غارم بود پاره تنم بود.. هرچی نمیدونستم درجا زارت تو گوگل سرچ می کردم.. با من این کارو نکنید من جوونم آسیب میبینم میام شلوارتون و میکشم پایینا:(
کسایی که کتاب رازروخوندن لطفابگین توزندگی چطورازش استفاده میکنین منظورم قانون جذبه

مهم اینه که مثبت فکر کنی

ذهنت را از هرچی بدیه دور کنی

روی هدف هات زوم کنی و برای رسیدن بهشون تلاش کنی

نمیشه نمیتونم را از خودت دور کنی 

من به شخصه عاشق این کتابم بعضی از متن هاش را هم برای شوهرم میخونم و با زبان ساده تر برای پسر بزرگم

رازهایی درباره مردان

سلام بر ابراهیم

💚اللهم صل علی محمد و آل محمد💚دوری ما از خدا باعث میشه از دیگران توقع داشته باشیم ، حتی توقع آرامش .... ❣اگه تو جمع کسی حرفی زد و بهش توجهی نشد ، تو بهش توجه کن ، اگه تو گروه کسی سوال پرسید و کسی جوابشو نداد تو حداقل بگو نمیدونم ، اگه تو جمع کسی پرید وسط حرف یکی دیگه، بعد تو دوباره بپرس و بحثشو ادامه بده ، اگه کسی عکسی بهت نشون داد تو بگو قشنگه ، نزار چیزای کوچیک باعث ناراحتی آدما بشه ، نزار کسی حس کنه دیده نمیشه ، دنیا به خوبی نیاز داره رفیق :) 🤍💚ولی کاش یاد بگیریم از اشتباهات دیگران درس بگیریم. باااوووورررر کن زندگی اونقدر طولانی نیست که همه شو تجربه کنیم 🖤

کتاب کی 

و مردان مریخی و زنان ونوسی 

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
راز و چهار اثر اعتقاد ندارم تو نت هم میتونید دلایلش رو بخونید  کلا مثبت اندیشی بی دلیل اعتقاد ...

من که از عقاید یک دلقک خوشم نمیاد

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه
ولی یه واقعیته  حتی اگه انکارشم کنین بازم تو زندگی تاثیر داره افکار مثبت اندیشی بی دلیل و بدو ...

مثبت اندیشی کاذب رو قبول ندارم 😬

به یاد شهدا صلوات.😇میشه برای حاجتم دعا کنی؟منم برای حاجتت دعا میکنم 🙂💞Take me home where i belong 💔
2706