2737
2734
عنوان

خیلی مادر بدی ام

260 بازدید | 21 پست

دخترم یکسال و‌نیمشه ، امشب نمیخوابید هرکاری میکردم یکساعت ‌‌نیم بالاسرش بودم عصبی شده بودم دیگه 

رفتم از اتاق بیرون که آب بخورم اعصابم یکم‌آروم‌شه درو‌بستم 

دیدم‌داره میکوبه به در التماس میکنه ماما ماما 

اومدم درو‌با عصبانیت باز کردم پشت در بود پاش رفت لای در 

غش کرد از گریه از حال رفت 

امروز واکسن زده بود بچم تب داشت حالش بد بود 

انقد خودمو زدم همه جام قرمز شده 

سر درد ‌‌گرفتم انقد کوبیدم تو سرو صورت خودم 

دارم از عذاب وجدان میمیرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مادر بدی نیستی بی حوصله هستی منم یه وقتایی کم میارم ولی هر وقت اینطوری شدی به این فکر کن تو تنها پناه اون بچه هستی و اون بچه فقط در کنار تو آرومه پس ناامیدش نکن چون اون از ناراحتی تو هیچی نمیفهمه

اونکه سهوا پای بچتو انداختی لای در دردش رو یکی دو ساعت دیگه فراموش میکنه ولی اینکه جلو بچه عین دیوونه ها بزنی تو سر و صورت خودت تو ذهن بچه میمونه و چ بسا خودشم از اون کار میکنه 

مادر بدی نیستی بی حوصله هستی منم یه وقتایی کم میارم ولی هر وقت اینطوری شدی به این فکر کن تو تنها پنا ...

بخدا هرروز اینارو‌به خودم میگم 

بازم‌نمیتونم 

کم‌میارم 

2740
حق داری  خیلی بی طاقت شدم نمیدونم چیکار کنم

بیخیال بابا مگه یک ادم چقدر صبر داره اینقدر خودتون را ناراحت نکنید فردابزرگ می شه یادش می ره

پدرم دنیا بی تو چقدر خالیست😭😭😭😭😭😭

توام ادمی از سنگ که نیستی عزیزم.خسته و کلافه میشی پیش میاد.مهم اینه از الان به بعد سعی کنی ارومتر باشی.

به زور نخوابونش.خودت دراز بکش اینقدر بازی کنه و بره و بیاد تا خسته بشه خودش بخوابه.لازم نی همش دورش باشی که.

وای نکن اینجور.بخدا درکت میکنم چی میگی.باتمام وجود

اما به این فکر کن بچت جز تو هیچکس رو نداره که باهاش مدارا کنه...وقتی میبینی نمیخوابه پافشاری نکن.ببر بازیش بده یه چی بزارید بخورید.ماساژش بده.میدونم گاهی ادم دلش میخواد خونه به سکوت بره و فقط استراحت کنه ولی ماکه ادم نیستیم فرشته اییم...چون مادریم...چیزی نیست فردا بیدارمیشه چیزی یادش نیست

سلام مامان عزیز

همین که از عصبانیتتون ناراحتی یعنی مامان خوبی هستید

من شرایط شمارو نمی‌دونم ولی منم قبلا زود عصبی میشدم

بخاطر افسردگی بود

به خودتون برسید،و به خودتون قول بدید عصبانی نشید

شما مادری،کوچولوی شما همه ی امیدش شمایی

عذاب وجدان نداشته باش

اون بزرگ میشه و فراموش میکنه،از الان تصمیم بگیر مامان آروم تری باشی

من تونستم

شماهم میتونی

توام ادمی از سنگ که نیستی عزیزم.خسته و کلافه میشی پیش میاد.مهم اینه از الان به بعد سعی کنی ارومتر با ...

خیلی انرژی داره 

خستگی‌ناپذیره ، تا صبح سیصد بار بیدار میشه 

یه ناخونشو‌میخوام تو خواب بگیرم بخدا یکساعت و‌نیم‌طول‌میکشه انقد بیدار میشه دستشو‌میکشه گریه میکنه، اصلاً خواب عمیق نداره 

دارم نابود میشم از خستگی

سلام مامان عزیز همین که از عصبانیتتون ناراحتی یعنی مامان خوبی هستید من شرایط شمارو نمی‌دونم ولی من ...

توروخدا راهنماییم کن چطوری باید آرامش بگیرم

میتونیم باهم خصوصی در ارتباط باشیم؟