2733
2734
عنوان

هماتوم بارداری

204 بازدید | 4 پست

سلام مامانای عزیز

من امروز 10هفته و 1روز هست که باردارم.دو روز قبل رفتم سونوگرافی.همه چی خوب بود.فقط یه هماتوم به عمق4میل و با درگیری کمتراز یک سوم محیط ساک و‌مایع آزاد مختصر در پارااوارین راست داشتم.لکه بینی ندارم.درد خفیف پایین شکم دارم.گاهی ترشح غلیظ و چسبنده زرد رنگ بدون بو و خارش دارم.شیاف و آمپول پروژسترون و قرص آ.اس.آ مصرف میکنم.کی مثل من بوده یا کی میدونه علت این ترشحات چیه؟لطفا اگه تجربه هماتوم در بارداری داشتید کمکم کنید و سرنوشت این هماتوم و بارداری چی شد؟

پیشاپیش از پاسخگویی یکایک شما عزیزان ممنونم.

ترشح تو بارداری طبیعیه مگر سبز یا خونی باشه.

هماتومم یا دفع میشه یاجذب نگرانش نباش

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
ترشح تو بارداری طبیعیه مگر سبز یا خونی باشه. هماتومم یا دفع میشه یاجذب نگرانش نباش

ممنون گلم.شما خودتون خدایی نکرده همچین مشکلی رو داشتید؟

خیلی میترسم.آخه یه پسر 7ساله دارم و یه سقط پارسال بخاطر فتق دیافراگم جنین در هفته 20داشتم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ممنون گلم.شما خودتون خدایی نکرده همچین مشکلی رو داشتید؟ خیلی میترسم.آخه یه پسر 7ساله دارم و یه سقط ...

من هماتوم داشتم جذب شد.شما یخاطر سقطت زیر نظر باش

آموزش خصوصی عربی در هر مقطع تحصیلی طلبه سطح۲ حوزه هستم با۴سال سابقه تدریس.آدرس ایتا arabiomidi   اگر تو دینی و منطق یا فلسفه سوالی دارین در حد توان درخدمتم.
2731