2733
2734
عنوان

لکه بینی یا لک لانه گزینی؟

85 بازدید | 10 پست

سلام خانوما من امروز موعد پریودم بود از ۳ روز قبل لک دیدم اولش قابل تشخیص بود اما رفته رفته کم شد تا امروز که دیگه خخخخییییلی کم تو ترشحم بود صبح بی بی زدم منفی بود حالا به نظرتون امکان لک لانه گزینی هست یا مشکل از جا دیگست ..؟؟

اگه کسی در رابطه با لک لانه گزینی اطلاعاتی داره ممنون میشم بگه واقعا کمک کرده

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔

پریودیه

پشت وپناهم خداس وقتی خالق‌کل جهان هستی خداست به غیر او امید بستن اشتباس...هرخواسته ای دارین فقط ازخودش بخاین نه از بندش...اگه باتمام ایمانت ازخودش خواستی بی شک بهش میرسی....خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت همه چی...تیکرتولد۲سالگی گل پسرم
پریودیه

پس چرا داره قطع میشه زیاد نمیشه ترشحمم داره سفید میشه

😔من یقین دارم این بار خدا منو دست خالی از بیمارستان بیرون نمیفرسته واین دفه بچمو بغل میگیرم 🙏 بگو الهی آمین 🙏                                 💔 مادر دو فرشته آسمانی💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

میتونه لکه لانه گزینی باشه یا میتونه ب هر دلیل هومونی دیگه باشه. چند روز دیگه بی بی بزن یا آزمایش خو ...

اره یه ۴ ۵ روزی صبر میکنم نشدم آز خون میدم

عزیزم چند روز صبر کن انشالله که نمیشی بدش دوباره تست بزن 

ممنونم خانومی

اگ قطع شع خون ریزی نکنی لانه گزینیع

روز اول قابل تشخیص بود اما روز دم کم شد امروز ترشحم خیییییلی کم رنگ صورتی میزد اما صبح که موعد پریودم بود بی بی منفی بود به نظرت باید صبر کنم هنو یا بارداری نیس

پس چرا داره قطع میشه زیاد نمیشه ترشحمم داره سفید میشه

پس چرا بی بی چکتم منفی شده؟خب ینی پریودی دیگه

پشت وپناهم خداس وقتی خالق‌کل جهان هستی خداست به غیر او امید بستن اشتباس...هرخواسته ای دارین فقط ازخودش بخاین نه از بندش...اگه باتمام ایمانت ازخودش خواستی بی شک بهش میرسی....خداجونم هزاران مرتبه شکرت بابت همه چی...تیکرتولد۲سالگی گل پسرم