2733
2734
عنوان

کیا مشکلات معده دارن؟میشه بیاین؟

603 بازدید | 31 پست

سلام دوستان،آیا مشکلات معده میتونه باعث تنکی نفس و درد دست چپ و زیربغل و پشت کمر  بشه؟مشکلاتی مثل رفلاکس معده ، زخم معده، زخم مری

پسر عزیزم جونمی،دختر عزیزم نفسمی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
توی این نواحی درد دارید؟تنگی نفس هم دارید؟

اره فکر میکنم قلبمه دست چپ وپشت کتف چپم درد میگیره وتنکی نفس دارم

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
اره فکر میکنم قلبمه دست چپ وپشت کتف چپم درد میگیره وتنکی نفس دارم

اکثرا اینجور میشید؟من چندروز میبینی خوبم دوباره شروع میشه.خسته شدم ازین وضع،مدام میخپام نفس عمیق بکشم،پشت کتفم درد رو مخی داره

2738
اکثرا اینجور میشید؟من چندروز میبینی خوبم دوباره شروع میشه.خسته شدم ازین وضع،مدام میخپام نفس عمیق بکش ...

دقیقا منم همینم خمیازه میکشم همش دکترقلبم رفتم گفت قلبت سالمه

خدای من ،تنهاکسی است که همیشه وهمه جا حواسش بهم بوده وتنهام نذاشته،خدای من برای تمام من کافی ست💙💙💙💙
دقیقا منم همینم خمیازه میکشم همش دکترقلبم رفتم گفت قلبت سالمه

چند وقته اینجوری؟منم دکتر قلب رفتم دکتر ریه رفتم اسکن ریه دادم هیچ مشکلی نبوده،بهم میگن رفلاکس داری،خسته شدم.منم مدام خمیازه میکشم و نفس کم میارم

مدام نیاز داری نفس عمیق بکشی؟مم چندین ساله اینحورم هزارتا دکتر رفتم درمان نمیشه.خیلی میترسم.مدام است ...

البته من قبلا بودم ،الحمدالله درمان شدم ،ولی قبلا همین مشکلات رو داشتم ،الان هم از نزدیکان مشکل معده داره و دقیقا همین علائم

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده❤️
چند وقته اینجوری؟منم دکتر قلب رفتم دکتر ریه رفتم اسکن ریه دادم هیچ مشکلی نبوده،بهم میگن رفلاکس داری، ...

خیلی وقته اینجوریم البته من مشکل پانیک هم دارم 

2706