2733
2734
عنوان

چرا صفحه من اینجوری شده

61 بازدید | 7 پست

عکس پروفایلم کنار پاکت نامه نیست😶😶😶

نی نی یار جان🙁🙏ایندفعه با سیمکارت پدرشوهر خواهرم 😐😐😐کاربری ساختم...دیگه کل فامیل رو قبضه کردم رحم کن نترکون...منم قول میدم دختر خوبی باشم 😍🤭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چطو مشکی کردی بمنم بگو

گوشیم حالت شب داره تو تنظیمات بالای صفحه

نی نی یار جان🙁🙏ایندفعه با سیمکارت پدرشوهر خواهرم 😐😐😐کاربری ساختم...دیگه کل فامیل رو قبضه کردم رحم کن نترکون...منم قول میدم دختر خوبی باشم 😍🤭
بیا یه مسدود کننده محتوا دانلود کن خودتو از شر تبلیغات راحت کن خواستی آموزششو میگم

بگو عزیزم

بگو عزیزم

اول سه خط پایین سمت چپ مرورگرتو میزنی بعد مسدود کنندگان تبلیغو میزنی بعد اون مسدود کننده که تیکشو فعال کردم فقط همونو دانلود می کنی تیک فعال شدنشو میزنی و تامام

✊sasageyo! sasageyo! shinzou wo sasageyo
اول سه خط پایین سمت چپ مرورگرتو میزنی بعد مسدود کنندگان تبلیغو میزنی بعد اون مسدود کننده که تیکشو فع ...

خدا خیرت بده🥴😍💜💙

کور داشتم میشدم

2740