2737
2734
عنوان

دکتر‌بهم‌گفت‌که ..

320 بازدید | 9 پست

بچها‌من دندونم ارثی رنگش‌داره میره سمت کِدِر شدن ... دیگه سفید نیست منم سنی ندارم تا الانم سعی کردم مراقبشون باشم‌... 😭😢 فقط وقتی ارتودنسی داشتم‌خوب بهشون رسیدگی‌نکردم‌‌

امروز واسه رنگشون‌رفتم دکتر‌گفت با‌جرم‌گیری‌تغییر چندانی‌نمیکنه ... بلیچینگ‌میتونی‌بکنی و فلان‌و اینا

خیلیی غصه میخورم ..‌من آدم‌ایده ال گرایی هستم

مدتهاست‌نمیخندم‌که‌نگاهم بهشون‌نیوفته ... 😔

چیکار‌میتونم‌بکنم؟؟؟ دندونم ب‌مامانم‌رفته اونم همش خرابه دندوناش‌بیچاره از وقتی من یادم‌میاد دندون پزشکیه 😔 مسواک‌میزنم‌ولی‌تغییری نمیکنه جوش شیریت و نمکم‌بی فایدس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای جوش شیرین نزن نابود میکنه مینارو 

پودر ذغال یا خاکستر بزن تو چند روز متوجه سفید شدنش میشی خیلی عالیه 

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
مطمئنی‌جواب‌میده؟؟

آره عزیزم ضرر ک نداره ،من تو کمدم دارم هفته ای دوبار میزنم ،اولا چند روز پشت هم زدم از هر روزش عکس گرفتم ب وضوح سفیدتر میشد 

☺فقط امیدوار باشید و به چیزی ک دوست دارید عشق بورزید حتما بهش میرسید , عشق و ترس دوتا دلیلی هستن ک قدرت میدن ب خواسته ها ,پس فقط ب چیزایی ک دوست دارید عشق بورزید امیدوارم ب همه ی خواسته های خوبتون برسید 😍
2740

من از یه ترفندی استفاده میکنم تقریبا ۶ماه نگم برات عاااالیه خیلی هم کم مواد میخواد چیز خاصی نیست و.. فقط گوجه رو رنده میکنی کمی خمیر دندون بهش اضاف میکنی قاطی میکنی ۶بار باید بزنی بار اول و دوم و ..اینا باید تند تند بزنی خیلیی سفید میشه 

هرسوالی تو زمینه قنادی و کیک پزی داشتین میتونید از من بپرسید تا جایی که بتونم‌جواب میدم☺😁۰۱/۸/۱۵

بلچینگ دیگه چیه ؟ همون کامپوزیته ؟ یا فرق داره؟

به منظور فراهم شدن زیارت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) خواندن این آیه مفید است: 💛《 بُورِكَ مَنْ فِي النَّارِ وَمَنْ حَوْلَهَا وَسُبْحَانَ اللَّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ》💛 خواندن این آیه هم باعث توفیق تشرف میشود وهم کیفیت زیارت را بالا میبرد، قبل از رفتن بخصوص وقتی انسان میبیند خیلی وقت است توفیق پیدا نکرده که به زیارت برود خواندن این آیه مفید است(شیخ جعفر ناصری)