2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ایکس پلاس

هر تلگرامی به غیر از تلگرام اصل شماره لو میده و فردا دردسر میشه برای یه نفر با سیمگارتش کار کرده بودند که اتفاقات خیلی بدی افتاد حتی به عکساشم دسترسی داشتن باید از کانال پرو.کسی استفاده کنید من ۵ تا کانال دارم البته یکی هم خوبه

در روز ۱۰ تا پرو.کسی میزاره که هر سه روز قطع میشه و از طریق کانال فقط باید یک کلیک گه فقط ۳ ثانیه فقط میبره میشع پرو.کسی تو استفاده کرد

وقتی هم که پرو.کسی ها پر بشن روی پرو.کسی قطع شده دستتون رو نگه میدارید و میزنید پاک شود و ادن موقع جا برای پرو.کسی باز میشه که خیلی راح سر چند ثانیه باز میشه پرو.کسی جدید شد الان که برام من ۷ روزه پرو.کسی قطع نشده !

2740
هر تلگرامی به غیر از تلگرام اصل شماره لو میده و فردا دردسر میشه برای یه نفر با سیمگارتش کار کرده بود ...

منم کانال پرو    کسی دارم .... عکسام بستم به جز مخاطبین نمیبینه... تا حالا مشکلی پیش نیومده .... تلگرام اصلیم داشتم ولی یه کم بی نظمه