2733
2734
عنوان

فرزند 2/5ساله

78 بازدید | 4 پست

سلام، بچم اصلا علاقه ای به تلویزیون و کارتون و انیمیشن نداره، مدام درحال راه رفته و همش به من وصله، اهل کتاب و نقاشی هم نیس، فقط گاهی خاله بازی میکنه، کم بااسباب بازی سرگرم میشه و رقصیدن خیلی دوس داره، عاشق آهنگه، برعکس بچه بزرگمه همش درحال نقاشی و کتاب و کارتون دیدن بود. خیلی دوس دارم سرش با تلویزیون گرم بشه و من بکارام برسم. چیکار کنم. 

الان هوا گرمه یه سطل پهنو توش آب کن کم..بعد اسباب بازیهای پلاستیکیشو بزار توش بازی کنه..زیر بچه و سطل هم سفره و پارچه بزاری که فرش یا موکت خیس نشه..یکی دوساعه قشنگ اینجوری مشغول میشه.خنکم میشه تازه

الان هوا گرمه یه سطل پهنو توش آب کن کم..بعد اسباب بازیهای پلاستیکیشو بزار توش بازی کنه..زیر بچه و سط ...

عزیزم نمیشه اعتبار کرد که  تا بری تو آشپزخونه میبینی کله خونرو آب برده

بچها خیلی شیطونن منم یه دختر دوسالو هشت ماهه دارم   دوماهی میشه خیلی شیطون شده روانیم کرده قبلش خیلی خوب بود  

الیسا زندگی مامانیش و عشق باباییشه,تولد  زندگیم ۹۷/۸/۱۹   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم نمیشه اعتبار کرد که  تا بری تو آشپزخونه میبینی کله خونرو آب برده     بچها خیل ...

نه یه سطل کوچولو و کلا جلوی چشمتون باشه بچه..مثلا شما رو مبل نشستی مشغول گوشی هستی اونم جلوی شما این کارو کنه..اونم با آب کم.نه آب زیاد که.اگرم تو آشپزخونه کار زیاد دارین و تو دیدتون نیست و نمیتونی چکش کنی ازش بگیر و چیز دیگه ای دستش بده..

2742