2737
2734
عنوان

کیا متفورمین میخورن بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 2916 بازدید | 99 پست
دلایل مختلفی داره مهمترینش میگن ارثیه خوب ت سونو مشخص میشه فولیکول فعال داریم یا ن چقدره 

نداریم تو ارثمون اصلا، گفت تخمدانات فعالن اما پلی کیستیکی، نمیدونم دیگه، در عرض چندماه اینطوری شدم، میگم شاید کرونا باعثش شده چون بعد کرونا اینطوری شدم و یا چاقیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم یه سال اینطوری شدم پریودم نامرتب شده ،قبلش فقط جوش صورت وپرمویی داشتم ،میگن با استرس بیشتر نامنط ...

اره من استرسم شدیده اصلا شاید بی دلیل نشستم ولی استرس دارم تئروییدم ارثیه  ولی بیشتر اطرافیان حتی فامیل دارن منم از چندین ساله پیش علائمشا داشتم ولی چون پری میشدم متوجه نشدم  من پوستم سفیده و بور بود موهام بعد الان انقدر پرمو شدم نسبت به انروز اصلا شیو نمیخواست ولی الان😕

من اتفاقا سونو گرافی عالی فولیکول عالی ،ولی ازمایش هورمونیم هورمون مردانمو بالا نشون داد که تنبلی

تو یک مطلبی خوندم خارجی بود

اگه هورمونات خوبن و پریودات منظم فقط پلی کیستیکی یا pco اما اگه برعکسشه یعنی تنبلی یا pcos

2738
2706