2737
2734
عنوان

کیا متفورمین میخورن بیایین

2895 بازدید | 99 پست

سلام بچه ها اونا که واسه تنبلی تخمدان میخورن میشه راهنمایی کنید  من از 12 اردیبهشت به جز هفته اول که فقط بعد شام خوردم دیگه ازهفته بعدش تا الان یکی بعد نهار و یکی شام میخورم الان دیگه قرصام تموم شده درضمن کم کاری  تیروئید  هم دارم بعد یک ماه دیگه آزمایش دارم بنطرتون دوباره برم قرص بخرم ؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم با دکترت مشورت کن. منکه برای ریزش موهام استفاده کردم کلی لاغر شدمو از این بابت خوشحال  ول ...

ای بابا من حاضرم به خودم سختی بدم بااین وجود اینو نخورم حتما میرم دکتر وازش میپرسم بخاطر این نکته ای که گفتید ممنونم ببینم میتونم یه قرصه دیگه جایگزین کنم یا روشی 

2731
ب دکترت بگو . منم دارم دکترم خارجیشو برام نوشت گلوکوفاژ. گفت واسه ماه مصرف کن  

درسته اخه من گفتم شاید کمتر دادن بااین اوصاف قرص مضری هست باید حتما برم مرسی عزیزم 

برا من دکتر تجویز کرد برای باردار شدن محرک تخمدان،گفت روز یکی تا دوتا بخور،من دوماه مصرف کردم پریودیم لکه بینی شد نخوردم،در کل قرص تقویت تخمدان میگن برا بارداری خوبه ،در کنار ورزش ورزیم عدایی

برا من دکتر تجویز کرد برای باردار شدن محرک تخمدان،گفت روز یکی تا دوتا بخور،من دوماه مصرف کردم پریودی ...

من تنبلی دارم بخاطر اون داده بعد منم بخاطر لک بینی بود رفتم سونو فهمیدم تنبلیه این قرصم بخاطر همونه ولی بازم پریودام نامنظمه یکم ودردناکه چه قرصی برا تقویت تخمدان خوبه عزیزم ؟

2738
من چهارپنج سال خوردم هیچ ضرری نداره..پریودومرتب میکنه تخمدانم زرنگ خخخخ...من این اواخرامریکاییشومیخو ...

دوستمون اینطوری گفتن فک کنم با سیستم بدنیشون سازگاری نداشته یه دوسته دیگه ای هم میگفت موهام خیلی بیشتر ریخت  خداروشکر الان تنبلیتون خوب شد یعنی واقعا زرنگ میشه 😂چرا من فک میکنم تاثیر نداره چون بازم نامنظمم😕 بنطرتون کدوم برندش بهتره ؟

من تنبلی دارم بخاطر اون داده بعد منم بخاطر لک بینی بود رفتم سونو فهمیدم تنبلیه این قرصم بخاطر همونه ...

عزیزم اینو همراه با دوفاستون داده،دوفاستون عالیه برای پریود شدن ،اینم میگن عالیه،ولی به من نساخت نمی دونم چرا ،ولی دوفاستون پریود وتنطیم می کنه،باید چنددوره بخورین که اثر کنه،کلا تنبلی تخمدان با دارو کنترل میشه درمان پدیر نیست تو بعصیها،برو دکتر اگر صلاح دیدن قرصو عوص می کنن،من سیپروترون کامپاند  قرص صدبارداری می خورم عالیه،جوشای صورتمو پرمویی هورمونی و همه اینارو خوب کرده که ناشی از تنبلی ،ولی پریودم مرتب نیست،فکر کنم باید ورزش مستمر داشته باشیم

من چهارپنج سال خوردم هیچ ضرری نداره..پریودومرتب میکنه تخمدانم زرنگ خخخخ...من این اواخرامریکاییشومیخو ...

من خوردم پریودم لکه بینی شده بود تازه همراه با دوفاستون ،دوست داشتم مصرف کنم چون میگن محرک تخمدان

عزیزم اینو همراه با دوفاستون داده،دوفاستون عالیه برای پریود شدن ،اینم میگن عالیه،ولی به من نساخت نمی ...

مرسسسسسسی از توضیح خوب و کاملتون تنتون همیشه سلامت حتما وقتی رفتم دکتر بهش میگم چون میخام یه قرص پر تاثیر و بی ضرری باشه شما خارش بدن و جوش بدنم داشتید ؟

من خوردم پریودم لکه بینی شده بود تازه همراه با دوفاستون ،دوست داشتم مصرف کنم چون میگن محرک تخمدان

اخه من ورزشم میکنم حتی قبل این ماجرا ولی بازم نامنطم ودردناکه خونریزیمم انگار بزور پری میشم  یوقتاییم شدید 😔

مرسسسسسسی از توضیح خوب و کاملتون تنتون همیشه سلامت حتما وقتی رفتم دکتر بهش میگم چون میخام یه قرص پر ...

خارش بدن داشتم فکر کنم از کم کاری تیرویید ،جوش صورت وموی زاید وشوره سر داشتم که از تنبلیتخمدان،در کل بعصی از قرصای هورمونی هم باعث خارش میشه،به من برای تنطیم پریودی میگه یا دوفاستون با متفورمین بخور،یا سیپروترون کامپاند،سیپروترون کامپاند پوستمو مثل ایینه میکنه و موی زاید واز بین میبره ولی قرص صدبارداری،ولی اگر میخوای باردارشی دوفاستون عالیه در کنار متفورمین هم پریودت میکنه هم تخمدان هارو تقویت میکنه برای بارداری،

اخه من ورزشم میکنم حتی قبل این ماجرا ولی بازم نامنطم ودردناکه خونریزیمم انگار بزور پری میشم  یو ...

اره کلا تنبلی بادارو کنترل میشه ارثی ،میگن ورزش مداومو اینا خوبه نمی دونم والا چمونه

2706