2733
2734
عنوان

حالم از نی نی سایت بهم میخورهههههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 339 بازدید | 31 پست
خیانت+ اسکرین شات دیگه انگار دنیا رو بهشون داده باشن🤣🤣🤣

دقیقاااااا

چی میشه آخه جالبیش اینجاست ۵۰ بازدید ۰ پست

🥰😍خدایا خودت تو دلیم و برام حفظ کن 🥰🤰میشه برای سلامتی تو دلیم ی صلوات مهمونم کنی 🤰🥰🍭۱۴۰۰/۴/۱۹بی بی چکم مثبت شد😍😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

یه مشت فضول دورهم جم شدیم

😃😃😃🤣🤣🤣

🥰😍خدایا خودت تو دلیم و برام حفظ کن 🥰🤰میشه برای سلامتی تو دلیم ی صلوات مهمونم کنی 🤰🥰🍭۱۴۰۰/۴/۱۹بی بی چکم مثبت شد😍😍
2731
خب شاید تجربه اون سوالی ک میپرسیو ندارن و جواب نمیدن

ی نفرم تجربه نداره 

خیلی معایب داره.نمیشه عکس حذف کرد پست پاک کرد.حریم شخصی نداره.نمیشه حذف کاربری کرد که کلا پاک بشه.خی ...

پیام صوتیییییییی رو بگو داشت این همه تایپ نمی‌کردیم ....پیام صوتی بذارین لطفااااااااا میشه .

فقط منتظرن یکی چالش ناشناس بزاره  همه حمله میکنن کلی پیام چرت وپرت میزارن

عار بخدا من س چهار ماه عضو شدم خوشحال بودم اینجا جواب سوالامو میگیرم ولی کو همه دنبال داستانن

اره واقعا نی نی یارو تگ کنین بگین بزاره پستامونو خودمدن حفظ کنیم

اونم گفت چشم‌