2137
2106

اگه گفتین

چهارمین کاربریمه اولین کاربری مال سال 94بوده لطفا گزارش نزنین.....برای استخدام شدن شوهرم صلوات بفرستین جبران میشه

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

مامانه فک میکنه پسرش واسش نون میخره

باباهه هم فک میکنه یه داماد میاره واسش نون بخره 

من چمیدونم🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️😂

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2124

یه فلسفه عمیق داره استادمون راجبش حرف میزد برامون ک بخاطر اینه ک دختر بی چون و چرا پدرشو دوسداره حتی اگه هرجوری باشه و برعکس

چهارمین کاربریمه اولین کاربری مال سال 94بوده لطفا گزارش نزنین.....برای استخدام شدن شوهرم صلوات بفرستین جبران میشه

شاید چون میخوان کمبودهای عاطفی ای  که از جنس مخالف تو  زندگیشون داشتن رو از این طریق جبران کنن

تصمیم گرفتم از این به بعد اینجا به جز استارتر نه کسی رو  ریپلای کنم نه ریپلای جواب بدم مگر واسه سوال یا حرف خاص🙅 والا کی حوصله داره با کسی بحث کنی که نمیدونی کیه و چیه و سوادش چقدره 🤦اینو تو امضام نوشتم که یادم بمونه و الکی بحث نکنم 😍🥴
2050

همچین چیزی قاعده نیست 

نظریه فروید هم علت علاقه و وابستگی عاطفی بیشتر پسر به مادر و دختر به پدر رو سعی میکنه توضیح بده نه برعکسش ... البته این برداشت من از مطالعه هام بود ...

خب استادتون نظرش درست نیست

نه فقط اینو نگفت از نظر فلسفه برامون دلایل علمیشو توضیح داد این نظر شخصی خودم

شاید چون میخوان کمبودهای عاطفی ای  که از جنس مخالف تو  زندگیشون داشتن رو از این طریق جبران ...

منم همین نظرو دارم

خب استادتون نظرش درست نیست

نظر من بود استادمون  دلایل علمیشو گفت