2733
2739
عنوان

سوزش و درد بخیه زایمان طبیعی

9299 بازدید | 28 پست

سلام..من ده روزه زایمان کردم چند روزیه خیلی بخیه هام میسوزه غیر قابل تحمله...به دکتر خودم فعلا دسترسی ندارم...چیکار کنم یه کم تسکین بشه دردم؟

و اینکه چقد طول میکشه تا خوب بشه؟

خیلی بخیه بخوردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من متنفرم برامن عفونت کرد شدید 

عزیزم سرم شستشو بگیر بریز تو تشت بشین نزار عفونت کنه خیلی سخته من 40روز عذاب کشیدم از زایمانم سختر شد 

خوب شدنش بستگی به رسیدگی خودت داره

2731

عزیزم اول اینکه اگه مطمئنی چرک نکرده.دردش طبیعیه.ولی سوزش ب خاطر تعریق و مرطوب بودن.باید سشوار بگیری مرتب تا خشک باشه.واسه درد مسکن یا شیاف معمولا استفاده میشه.ولی هر چی خشک تر باشه راحت تری.درد هاش هم که طبیعیه دیگه ی مدت همراهته

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
فقط استراحت کن جوش بخورن  مثل من نشه همشون باز شن🥺

وای چجوری باز شدن؟؟

از کجا بفهمم که باز شده..؟

خونه مامانم همش استراحتم فقط بچه شیر میدم تنها کارمه که انجام میدم...

2738
وای چجوری باز شدن؟؟ از کجا بفهمم که باز شده..؟ خونه مامانم همش استراحتم فقط بچه شیر میدم تنها کارم ...

دکتر به من گفت فقط دراز بکش اصلا نشین

من دیوونه مهمون میومد از جام بلند میشدم حتی تا دم در بدرقشون میکردم 

رفتم پیش دکترم گفت همشون باز شدن 

وای من متنفرم برامن عفونت کرد شدید  عزیزم سرم شستشو بگیر بریز تو تشت بشین نزار عفونت کنه خی ...

اووف...سرم گرفتم بعد اینکه خودم شسته اخر اب سرم می ریختم رو بخیه هام...با اب بتادین میشینم تو تشت خودم با سشوار خشک میکنم...ولی نمیدونم لعنتی چرا اینجوریه

2706