2733
2739
عنوان

بچها این انقباضه؟

194 بازدید | 31 پست

من ۳۷ هفته و شش روزم تو روز شاید دوبار یا سه بار شکمم به مدت یک تا دودقیقه سفت میشه درد نمیاد ولی این انقباض هست؟

من زایمانمو دکترم برا ۲۲ تیر داده یعنی سه شنبه دیگه سزارینم

میخوام بدونم اگه انقباض هست میشه تا موعدم صبر کرد؟

پرنسس نیروانا هدیه خدا به من و باباش😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها پس انقباضه؟خطرناک نیست چون بچه اولمه اصلا چیزی نمیدونم

اره من شنیدم رحمت داره تمرین میکنه برای انقباض های اصلی

نه گلم خطرناک نیست تا وقتی درد نداری همه چیز عادیه

یه صلوات بفرست، ثوابش نصف نصف ❤
2728

چرا برات سزارین نوشته؟ 

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘
خودم سزارین خواستم اختیاریه

هزینش چقدر شد؟ 

برای سلامتی برادر ۷سالم یه صلوات بفرست💜 اللهم صل الله محمد وال محمد💜بچه ها دعام کنید شنیدم دعای نی نی سایتیا خیلی گیراست دعا کنید زندگیم روبه راه بشه خیلی مشکل دارم منم همتونو دعا میکنم خدای بزرگ هرچی رومیخوایید بهتون بده مرسی دوستتون دارم😘
2740
هزینش چقدر شد؟  

تو شهر ماخصوصی یه بیمارستان ۸ بود یکی نه تومن الان اونکه نه تومنیه انجام‌نمیده دارم ۶ روز دیگه میرم اونجا ک ۸ تومنه

تو شهر مادخصوصی یه بیمارستلن ۸ بود یکی نه تومن الان اونکنه تومنیه انجام‌نمیده دارم ۶ روز دیگه میرم ا ...

من موندم برا طبیعی ولی میترسم از درداش

شما نافتون درد نداره؟من از امروز نافم درد گرفته🥴

الان داشتم می نالیدم از ناف درد بهش فشار میاد

من موندم برا طبیعی ولی میترسم از درداش

منم چون غش میکنم سز انتخاب کردم کلا پاپ اسمیرم هر وقت میرم غش میکنم بهم اب قند میدن پاهامو میزنن بالای دیوار خودم درازکش فرقم نداره تابستون یا زمستون باید کولر برنن حالم جا بیاد🤣

وای اره خیدی بده نافم زده بیرون دست میخوره دردم میاد😔😣

منم اخرین پریم 25 مهر بوده ولی انگار زایمان من دیرتره دکتر برام 28تا یکم رو زده

2706