2737
2734
عنوان

مشکلات گوارشی

314 بازدید | 8 پست

هفته هشت بارداری ام. اشتها دارم و حالت تهوع هم ندارم اما تا غذا میخورم حس سنگینی و سوزش معده دارم. یبوست هم دارم. طبیعیه یا برم دکتر؟ دکتر خوب سراغ دارید؟

منم هفته۸ هستم اشتهام خوبه کمی حالت تهوع بعد از ظهر به بعد دارم مزه دهنم تلخه همش 

منم همش درد معده دارم البته من از قبل هم داشتم 

دکتر هم بری شاید بخاطر بارداری داروی زیادی نتونن بدن

منم هفته۸ هستم اشتهام خوبه کمی حالت تهوع بعد از ظهر به بعد دارم مزه دهنم تلخه همش  منم همش درد ...

منم تلخی دارم خیل وقتا. سرچ کردم گفتن طبیعیه طعم تلخی. اما سوزش و سنگینی معده کلافم کرده. روزی یه وعده غذا نمیتونم بخورم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم هفته۸ هستم اشتهام خوبه کمی حالت تهوع بعد از ظهر به بعد دارم مزه دهنم تلخه همش  منم همش درد ...

تلخی دهان بخاطر تغییرات هورمونه. اگه خیلی اذیتت میکنه یه آبنبات شیرین بذار دهنت. مسواک که میزنی زبونت روهم بشور. آب نمک بچرخون تو دهنت. منم دارم اما نگرانش نیستم

2731
من میکروب معده داشتم رفتم دکتر دارو داد همون هفته فهمیدم باردارم دیگه نخوردم از دکترمم نپرسیدم هنوز& ...

از قبل زخم مری داشتم که با دارو کنترل شد. همین میکروب که میگی هم داشتم که البته دارو نخوردم بابتش. درست میگی دارو الان نمیدن. همه چی رو رعایت میکنم اما باز به محض خوردن غذا درد و سوزش شروع میشه

2740