2733
2739
عنوان

خانوما میگه پولتو پس میدم

294 بازدید | 16 پست

سلام من دیروز رفتم ناخون کاشتم ،همه رو سربالایی گذاشته،میگه پولتو پس میدم ،چیکار کنم خیلی ام زحمت کشید،اما واقعا کارش خوب نیست

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چقدر گرفت

با شلوارک میری تو آسانسور عکس میگیری لوکیشن میزنی دبی؟  پشت سرتو نگا کن نوشته استیل البرز ..  در آسانسور بزنه به کمرت ملعووون⁦O_o⁩                                                                                                                 من جواب « چه خبر » اولی رو بزور میدم بعد تو  میگی « دیگه چه خبر » ؟؟؟!!    
جای خوب چرا نرفتی

والا خالم گفت خ به منم رفتم،بچمم کوچیک نوازد واقعا دیگه وقت ندارم برم

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)
2740

قشنگ کخثه کلا کاشت ناخن دوست ندارم

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!
والا خالم گفت خ به منم رفتم،بچمم کوچیک نوازد واقعا دیگه وقت ندارم برم

حالا امشب خودتونو زخمی نکنید با این ناخنا فردا برو ریمو کن

این هوا شاید ابری باشد ولی تا ابد باران نخاهد بارید 
اگه قبلش گفته بودی، بگیر اگه نه نصفشو بگیر که دلت راضی بشه، اونم متضرر نشه. البته اگه دوس داری.  ...

شما میگی نصفشو بگیرم،اخه واقعا دلم راض نمیشه کلشو برگردونه

اگه قبلش گفته بودی، بگیر اگه نه نصفشو بگیر که دلت راضی بشه، اونم متضرر نشه. البته اگه دوس داری.  ...

چیو قبلش گفتم 

2706